Matthew McConaughey Üstsüz, Camila Alves Mayoyla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Matthew McConaughey Üstsüz, Camila Alves Mayoyla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Matthew McConaughey Memleketi Uvalde, Teksas’ta yaşanan silahlı saldırının ardından Beyaz Saray’da silah yasası reformları çağrısında bulunan ateşli konuşmasının ardından biraz dinlenmeye ve rahatlamaya çalıştı. 52 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncuya muhteşem eşi katıldı Camila Alves Yunanistan’da deniz kenarında güneşte sırılsıklam bir tatilin tadını çıkardılar. Fotoğraflarda görüldüğü gibi, Camila çarpıcı mavi mayoyla bakarken, kırmızı mayolarını sallayarak, Matthew kayalık bir çıkıntıdan suya daldı. burada.

Matthew McConaughey
Matthew McConaughey ve eşi Camila Alves, Haziran 2022’de bir Yunan tatilinin tadını çıkardı. (Broadimage/Shutterstock)

Neredeyse 10 yıldır evli olan ve üç çocuk paylaşan sevimli çift, inanılmaz manzarayı seyrederken yüzleri gülüyordu. Bir noktada Matthew, Camila’ya bir havlu uzatırken sevgiyle mayosunu ayarlamasına yardım etti. Çift, bir kez daha, nihai ilişki hedefleri olduğunu kanıtladı.

7 Haziran Salı günü, Uvalde’deki Robb İlköğretim Okulu’nda yalnız bir silahlı adam tarafından 19 çocuk ve iki öğretmenin katledilmesinin ardından daha sorumlu silah yasaları için davasını ortaya koyan Matthew, Capitol Hill’de duygularına kapıldı. “Bu düzenlemeler bir geri adım değil. Sivil toplum ve İkinci Değişiklik için ileriye doğru bir adım” dedi. “Bu her derde deva mı? Hayır, ama insanlar acıyor. Aileler öyle. Ebeveynler ve ülkemiz kadar bölünmüş durumda, bu silah sorumluluğu konusu, üzerinde anlaşmadığımızdan daha fazla hemfikir olduğumuz bir konu. Bu, partiler üstü bir konu olmalıdır.”

Beyaz Saray’daki görünüm olaydan birkaç gün sonra geldi. Dallas Alıcı Kulübü star, Robb İlkokulu katliamının kurbanlarına saygılarını sunmak için Uvalde’ye döndü. Annesi trajediden bir mil uzakta bir okulda öğretmenlik yapan oyuncu, okul bölge yetkilileriyle ziyaret ederek personelle fotoğraf çektirdi, ancak o sırada herhangi bir açıklama yapmadı.

McConaughey ziyareti sırasında halka hitap etmese de, korkunç trajedi haberinin çıkmasından kısa bir süre sonra açıklama yapan ilk yüksek profilli ünlülerden biriydi. Instagram’da “Özgürlüklerimizin bize bahşettiği haklardan sorumlu olmadığımızı bir kez daha trajik bir şekilde kanıtladık” diye yazdı. “Amerikalılar, Teksaslılar, anne ve babalar olarak, yeniden değerlendirmenin ve ihtiyaçlarımızdan isteklerimizi yeniden müzakere etmenin zamanı geldi” diye devam etti. “Değerlerimizi yeniden düzenlemeli ve trajik bir şekilde çocuklarımızın sorunu haline gelen bu yıkıcı Amerikan gerçeğinin üzerinde ortak bir zemin bulmalıyız.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/16/matthew-mcconaughey-shirtless-wife-camila-alves-swimsuit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir