Matthew McConaughey Okul Çekimlerinden Sonra Uvalde’yi Ziyaret Etti: Fotoğraflar – Hollywood Life


Matthew McConaughey Okul Çekimlerinden Sonra Uvalde'yi Ziyaret Etti: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Suzanne Cordeiro/Shutterstock

Matthew McConaughey 27 Mayıs Cuma günü memleketi Uvalde, Teksas’a Robb İlkokulu katliamının kurbanlarına saygılarını sunmak için döndü. Annesi, 19 çocuğun ve iki öğretmenin 18 yaşındaki bir silahlı saldırgan tarafından katledildiği trajik sahneden bir mil uzaktaki bir okulda öğretmenlik yapan Oscar ödüllü, okul bölge yetkililerini ziyaret ederek personelle fotoğraf çektirdi, ancak herhangi bir fotoğraf çekmedi. zamanda kamuoyuna yapılan açıklamalar.

McConaughey’e yerel Cumhuriyetçi kongre üyesi eşlik etti Tony Gonzalesaktörün Cuma günü Twitter’a yaptığı ziyaretin fotoğraflarını paylaşan ve “Uvalde’li Matthew McConaughey’nin iyileşmemize yardım etmesini takdir ediyorum.” Daha önce Gonzales, “Topluluğumuzu iyileştirmeye yardım ettiğiniz için teşekkür ederim Matthew. Ziyaretiniz Uvalde’ye çok gülen yüzler getirdi. Yakında görüşürüz arkadaşım.” Gonzales sadık bir İkinci Değişiklik aktivisti ve daha önce genişletilmiş arka plan kontrolleri için çağrıda bulunan biri de dahil olmak üzere iki silah reformu tasarısına karşı oy kullanmıştı.

McConaughey ziyareti sırasında halka hitap etmese de, korkunç trajedi haberinin çıkmasından kısa bir süre sonra açıklama yapan ilk yüksek profilli ünlülerden biriydi. Instagram’da “Özgürlüklerimizin bize bahşettiği haklardan sorumlu olmadığımızı bir kez daha trajik bir şekilde kanıtladık” diye yazdı. “Amerikalılar, Teksaslılar, anne ve babalar olarak, yeniden değerlendirmenin ve ihtiyaçlarımızdan isteklerimizi yeniden müzakere etmenin zamanı geldi” diye devam etti. “Değerlerimizi yeniden düzenlemeli ve trajik bir şekilde çocuklarımızın sorunu haline gelen bu yıkıcı Amerikan gerçeğinin üzerinde ortak bir zemin bulmalıyız.”

bu Dallas Alıcı Kulübü yıldızın memleketine dönüşü, Sussex Düşesi’nin Perşembe günü yaptığı sürpriz ziyaretin ardından Meghan MarkleBurada kurbanlar için derme çatma bir anıta beyaz çiçekler bıraktı ve kan bağışı yapanlara yiyecek bağışladı. gibi diğer ünlüler Kim Kardashian, Selena Gomez ve halle berrykurbanların ailelerine taziyelerini iletti ve 2012’de Connecticut’taki Sandy Hook İlköğretim Okulu’ndan bu yana en ölümcül okul saldırısının ardından yaşanan silahlı şiddet hakkında konuştu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/matthew-mcconaughey-visits-uvalde-shooting-photos/

Yorum yapın

SMM Panel