Matthew Lawrence’ın TLC’den Chilli ile Hawaii Gezisi Hakkındaki Gerçek


Matthew Lawrence kendini üzerinde bulmuş olabilir TLC İpucu.

bu Çocuk Dünyayla Tanışıyor Şap, şarkıcıyla vakit geçirirken görüntülendi Şili Hawaii’de bir Waikiki plajında. tarafından elde edilen fotoğraflarda görüldüğü gibi TMZMatthew ve Chilli birlikte suya daldılar ve daha sonra şezlonglarda uzanırken sohbet ettiler.

Aktörün “No Scrubs” şarkıcısıyla görünmesi ilişki dedikodularına yol açsa da, ikisi arasındaki şeyler kesinlikle platonik.

Chilli’nin bir temsilcisi E’ye “TLC’nin Hawaii’de bir gösterisi vardı” dedi. Haberler. “Bütün yaz gezdiler ve yakında Avustralya’ya gidiyorlar. Matthew ve Chilli arkadaşlar ve gösteriden sonra biraz güneşlenmek için biraz zaman ayırıyorlardı. Yanlarında bir grup yoktu.”

Matthew’un Hawaii gezisi karısından sadece altı ay sonra gelir. Cheryl Burkeboşanma davası açtı Bayan Doubtfire Oyuncu, yaklaşık üç yıllık evliliğin ardından, ayrılık nedeni olarak uzlaşmaz farklılıkları öne sürdü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341596/the-truth-about-matthew-lawrence-s-hawaiian-outing-with-tlc-s-chilli?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir