Matthew Lawrence Boşandıktan Sonra Cheryl Burke Çıkıyor mu? Diyor…


Ancak ayrılık, Cheryl’ın ayrıldığı sırada hayatındaki tek son değişiklik değil. Yıldızlarla Dans Yaklaşık 17 yıl sonra Kasım ayında. O zamandan beri, başka çabaların peşinden gitti (yeni, yakında çıkacak bir podcast’in lansmanı dahil). Dansçı, iş hayatının yanı sıra dahili işlere de odaklandığını paylaştı.

“Benim için daha çok içten dışa çalışmakla ilgili,” diye ekledi, “ve son birkaç yıldır ilginç bir yolculuk oldu, ama çok şey öğrendim. Her şeyi, genel olarak hayatı bir perspektife oturtuyor. Kendimi bir şekilde sahip olmamam gereken her şeyle tanımladım çünkü bu çok geçici -ister işin, ister evliliğin, ister her neyse, değil mi? Günün sonunda, gerçekten seninle başlıyor ve sen Seninle takılıp kaldım ve sen kendini daha çok seviyorsun. Ve ben çok iş yaptım ve sonunda yaptığımı söyleyebilirim.”

Ve Cheryl gelişmeye devam ederken öğrendiklerini başkalarına aktarmayı ve başkalarına yardım etmeyi umuyor.

“Sonsuza kadar devam eden bir çalışmayım ve bu, bir şekilde dünyayla paylaşmaya devam etmek istediğim aydınlatıcı bir şey oldu” dedi. “Çünkü hiçbir şekilde profesyonel olmadığımı düşünüyorum ama kesinlikle çok şey yaşadım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376382/is-cheryl-burke-dating-after-matthew-lawrence-divorce-she-says…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir