Matt Shively Gerçek Bir Jackson, VP Buluşması Planlarını Anlatıyor


Ancak, “neredeyse tamamen aynı olay örgüsüne sahip gibi göründüğünü” kaydetti. Zoey 101 izlenecek film Jamie Lynn SpearsZoey ve eski Pacific Coast Academy sınıf arkadaşları bir düğün için yeniden bir araya gelir.

Hayranların görmek için bir süre beklemesi gerekebilir. Doğru Jackson oyuncular ekranda tekrar bir araya geldiğinde, hayranlar Matt ve oyuncu kadrosunun bağlantıda kalmaya devam ettiğini bilmekten mutlu olacak.

“İçinde Keke olan her yeni bir şey çıktığında, her zaman hemen onu ararım ve onunla ne kadar gurur duyduğumu ve kariyerinin çiçek açtığını görmenin ne kadar inanılmaz olduğunu söylerim” diye paylaştı. “Ashley Argota ile her zaman konuşuyorum. Onu neredeyse her gün spor salonunda görüyorum. Robbie ve ben iletişim halindeyiz ve yaratıcılarla, yapımcılarla filan konuşuyorum.”

Dizinin birçok kariyerlerinin başlangıcı olduğunu belirten Matt, “Asla bırakamayacağınız türden bir aile bu” diye devam etti.

Matt’i yakala Lopez vs LopezCuma günleri saat 20: 00’de NBC’de yayınlanıyor.

(E! ve NBC, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362157/are-there-plans-for-a-lessigreatertrue-jackson-vplessigreater-reunion-star-matt-shively-says…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir