Matt Lintz kimdir? Ms.’de Başrolde Olan Aktör Hakkında 5 Şey Marvel’ – Hollywood Hayatı


Matt Lintz


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

Bayan Marvel dahil olmak üzere yetenekli bir genç oyuncu kadrosuna sahiptir. Matt Lintz21. Matt baş yıldızla çok fazla ekran zamanı paylaşıyor Iman Vellani, kim Kamala Khan’ı oynuyor. İkili, genç lise öğrencileri olarak rol alır, ancak Kamala’nın dünyası süper güçler kazandığında altüst olur. Matt’in birkaç önemli film ve televizyon rolü oldu, ancak Bayan Marvel Disney+’daki en büyük ve en iyi rolü olabilir. İşte Matt Lintz hakkında bilmeniz gereken beş önemli şey.

Matt Lintz
Matt Litnz ‘Ms. Marvel’ (Fotoğraf: Disney+)

1. Matt, Bruno Carrelli’yi oynuyor.

Matt yıldızlar Bayan Marvel Kamala’nın en iyi arkadaşı Bruno Carrelli olarak. 8 Haziran’da Disney+’da prömiyeri yapılan ilk bölümde, hayranlar Bruno ile tanışıyor. Ertesi ay Matt bir fotoğraf paylaştı.Ms. Marvel” çizgi romanı Instagram’da gösteride olduğunu onaylıyor.

2. İlk oyunculuk rolü ‘Halloween II’deydi.

Matt oyunculuk çıkışını 2009’da yaptı. Cadılar Bayramı II Mark adında küçük bir karakter olarak. Oradan Matt, bir rol de dahil olmak üzere daha birçok oyunculuk işi buldu. Bir Külkedisi Hikayesi: Bir Zamanlar Şarkı yanında Lucy Hale ve Freddie Stroma. 2014 suç filminde de rol aldı. Messenger’ı öldür ve 2015 fantezi filminde piksel.

Matt Lintz
Matt Lintz ‘Ms. Marvel’ (Fotoğraf: Disney+)

3. The Walking Dead’de rol aldı.

Önce Bayan MarvelMatt’in en dikkate değer televizyon rolü, Carol’ın evlatlık oğlu Henry’nin eski versiyonuydu (melisa mcgelin) ve Ezekiel (khary payton) içinde Yürüyen ölü. 9. ve 10. sezonda toplam 11 bölümde yer aldı.

4. Kardeşleri de oyuncu.

Matt’in iki ablası var. Mackenzie Lintz25 ve Madison Lintz23 ve küçük bir erkek kardeş, Macsen Lintz16. Macsen aslında Matt’in karakterinin genç versiyonunu oynadı. Yürüyen ölüMadison ise ilk iki sezonda Carol’ın kızı Sophia Peletier’i canlandırdı. Madison şu anda Amazon Prime Video dizisinde başrol oynuyor. bosch. Film de dahil olmak üzere Mackenzie’nin oyunculuk kredisi Aşk, Simon ve CBS serisi Kubbenin Altında.

Matt Lintz
Matt Lintz ‘Ms. Marvel’ (Fotoğraf: Disney+)

5. Kız arkadaşı var.

Matt bir ilişki içinde gracie sap, Auburn Üniversitesi’nde veterinerlik öğrencisi. Çift, birbirlerini ilgili sayfalarında yayınlıyor Instagram sayfaları. Gracie, kırmızı halı galasında Matt’in yanındaydı. Bayan Marvel Marvel serisinin prömiyerinden önce. Matt kırmızı bir ceket ve siyah pantolon içinde zarif görünürken, Gracie parlak koyu kırmızı bir elbiseyle sersemlemişti. Çok çarpıcı bir çift!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-matt-lintz-ms-marvel-4760526/

Yorum yapın

SMM Panel