Matt Lauer’in Cinsel Suistimalden Sonra Bir ‘Geri Dönüş’ Planladığı Bildirildi – Hollywood Life


mat lauer


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Hakkında cinsel taciz iddiaları ortaya çıkalı beş yıl oldu Matt Lauer #MeToo hareketinin zirvesi sırasında. Şimdi, eski Bugün sunucunun yeni bir podcast anlaşması sağlamak için görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor. TV kişiliğine yakın bir kaynak, yeni bir raporda ilgi odağına geri dönmek istediğini açıkladı. Bize Haftalık. Çıkışa, “Matt Lauer hala geri dönüş için yaygara yapıyor” dediler.

Kaynak, Matt’in televizyon kariyerinin tamamen “bittiğini” hissetmesine rağmen, işlerde bir podcast anlaşması olduğunu ve işten kovulmasına yol açan cinsel suistimal suçlamalarını çevreleyen tartışmadan “artık utanç duymadığını” açıkladı. Kasım 2017.

Matt, 20 yıllık ev sahipliğinden sonra kovuldu Bugün, yıllık Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni de dahil olmak üzere diğer çeşitli NBC programları için yayın yapmanın yanı sıra ve Tarih çizgisi. İddiaların ortaya çıkmasının ardından medya şirketi görevden alındığını duyurmak için bir açıklama yaptı. “Bir meslektaşımızdan Matt Lauer tarafından işyerinde uygunsuz cinsel davranışlar hakkında ayrıntılı bir şikayet aldık. Ciddi bir incelemeden sonra, şirketimizin standartlarının açık bir ihlalini temsil etti. Sonuç olarak işine son vermeye karar verdik” dediler.

Matt Lauer'in Cinsel Suistimalden Sonra Bir 'Geri Dönüş' Planladığı Bildirildi - Hollywood Life
Matt’in NBC’den kovulmasından beş yıl sonra geri dönüş üzerinde çalıştığı bildiriliyor. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Matt’in iddia edilen cinsel suistimalleri hakkında çok şey kitapta ortaya çıktı Yakala ve Öldür ile Ronan Farrow, eski yapımcı tarafından bir suçlama dahil Brooke Nevils, çapanın kendisine tecavüz ettiğini iddia eden kişi. Brooke’un suçlamalarından sonra Matt, o zaman yaptığı açıklamada onları reddetti. “Her biri [sexual] eylem karşılıklı ve tamamen rızaya dayalıydı. Brooke’un anlattığı hikaye, yalnızca bunun taciz edici bir karşılaşma olduğu izlenimini yaratmayı amaçlayan yanlış ayrıntılarla dolu. Hiçbir şey gerçeklerden daha uzak olamaz” dedi kısmen.

Matt aleyhinde başka iddialar ortaya çıktıktan sonra, eski sevgilisi Bugün yardımcı ev sahipleri Savannah Guthrie ve Hoda Kotb canlı yayında yaptığı açıklamada kurbanlara halk desteğini sundu. Savannah, “Bu şok edici ve dehşet verici” dedi. “Meslektaşımız Brooke’un o zamanlar öne çıkmasının kolay olmadığını bildiğimi söylemek istiyorum ve şimdi de kolay değil. Onu ve iddialarıyla öne çıkan tüm kadınları destekliyoruz.”

Serpintiden kısa bir süre sonra Matt ve karısı Annete Roque boşandı, karar 2019’da kesinleşti. Eski eşler üç çocuğu paylaşıyor: Jack, 21, Roma, 18 ve tijler, 15. İçeriden biri ayrıca Matt’in tekrar çıkmaya başladığını söyledi. Bize Haftalık.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/matt-lauer-comeback-sexual-misconduct/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir