Matt Lanter Acil Ameliyattan Sonra “İyileşme Yolunda”


Hayranlar tutuyor Matt Lanter son hastaneye yatışının ardından düşüncelerinde ve dualarında.

Paylaşılan bir gönderide Instagram 27 Mart Pazar günü, oyuncunun eşi Angela Lanter geçen hafta acil bir ameliyat geçirdiğini ve şu anda iyileştiğini ortaya çıkardı.

Hastane bileziği takan Matt ile el ele tutuştuğu siyah beyaz bir fotoğrafının yanına “Bu hafta hayatımın en korkunç haftası oldu” yazdı. “Eşim salıdan beri telefonda ve perşembe günü acil ameliyata girdi. Neyse ki köşeyi dönmeye başladı ve yavaş yavaş iyileşme yoluna giriyor.”

Angela, Matt’in ameliyatının ne için olduğu konusunda daha fazla ayrıntı vermedi; ancak duaları, sevgileri ve destekleri için takipçilerine teşekkür etti. “Muhteşem hemşirelere çok müteşekkiriz,” diye devam etti, “onlar gerçek kahramanlar.”

Nashville merkezli yaşam tarzı blogcusu ayrıca şunları kaydetti: 90210 2008-2013 dizisinde Liam Court’u oynayan alum, hastaneden hemen ayrılmayacak.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324911/90210-s-matt-lanter-on-the-road-to-recovery-after-undergoing-emergency-surgery?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın