Matt Damon’ın 3 Çocuğu ve Karısı Luciana Barroso ile Nadir Gezisini Görün


Bu aile desteği bir smaçtır.

Matt Damon 27 Mart’ta üç çocuğunun da katıldığı bir saha dolusu hayran vardı—Isabella Damon16, Gia Zavala Damon14, Stella Damon12—ve karısı Luciana Barroso spor dramasının dünya galasında Hava.

Bu vesileyle, tamamen siyah bir smokin giyen Matt de dahil olmak üzere tüm aile koyu tonlarda eşleşti. Etkinlikte, oyuncunun 24 yaşındaki üvey kızı yoktu. Alexia Barroso, şu anda doğu kıyısında bir film üzerinde çalıştığını söyledi. (Luciana, Alexia’yı eski sevgilisiyle paylaşır. Arbello Barroso.)

Prömiyerde Matt’e yakın olan bir başka kişi de ondan başkası değildi. Ben Affleckçocukluk arkadaşı ve yönetmeni Havave Nike arasındaki ortaklığı anlatan bir film. michael ürdün.

Matt, E! ile yaptığı özel bir röportajda “O harika bir yönetmen, gerçekten öyle,” dedi. 28 Mart saat 23.00’te yayınlanan haber “Yani bu kimseye haber değil. En İyi Film Oscar’ını kazandı. [for Argo] zaten, bu yüzden insanların farkında olduğunu düşünüyorum, ama onunla çalışmak gerçekten çok harikaydı. En kısa zamanda tekrar yapmak için sabırsızlanıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369628/see-matt-damon-s-rare-night-out-with-his-all-grown-up-kids-and-wife-luciana-barroso?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir