Matt Blankinship Kimdir? Survivor 44 Yarışmacısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Matt Boşluk


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

  • Matt Blankinship, ‘Survivor’ 44. sezon yarışmacısı.
  • Kazazede arkadaşı Frannie Marin ile tomurcuklanan bir şovda.
  • O bir güvenlik yazılımı mühendisi.

Matt Boşluk bir sonrakinin yüzü oluyor Hayatta kalan gösteriş! 27 yaşındaki, kuşkusuz kabile arkadaşına karşı hisler besliyor. Frannie Marin 44. sezonda Fiji adalarında. Matt ve Frannie’nin çapkın bağlantıları, onları bir sonraki kabile konseyinde büyük bir hedef haline getirebilir, çünkü kabile arkadaşları ne kadar yakın olduklarını çoktan fark etmişlerdir. Ya da Matt ve Frannie birlikte kalıp sezona hükmedebilir, örneğin boston rob Ve kehribar yaptı Bütün yıldızlar! Matt hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Matt Boşluk
Matt Blankinship (Fotoğraf: CBS)

Matt California’dan.

Matt California, Albany’den ama şu anda California, San Francisco’da yaşıyor.

Oberlin Koleji’ne gitti.

2013’te Matt, bilgisayar bilimi alanında lisans derecesi aldığı Oberlin Koleji’ne katılmak üzere Ohio’ya gitmek üzere Kaliforniya’dan ayrıldı. Anlattığına göre aynı zamanda okulda kampus tur rehberiymiş. LinkedIn.

O bir güvenlik yazılımı mühendisi.

Matt, Ocak 2019’dan beri Google’da güvenlik yazılımı mühendisi olarak çalışıyor. Şirketin San Francisco ofisinde çalışıyor. LinkedIn, daha önce Temmuz 2017’den Kasım 2018’e kadar Amazon’da çalıştığını açıkladı.

Matt Boşluk
Matt Blankinship (Fotoğraf: CBS)

Müzik konusunda tutkulu.

Matt, üniversitede bir perküsyon topluluğu olan Oberlin College Taiko’ya katıldı. röportaj üniversite ile yapmıştır. Ayrıca Oberlin’deki bir arkadaşıyla bir komedi halk müziği ikilisi kurduğunu da açıkladı. Matt, üniversitede “müzik yaparken çok eğlendiğini” söyledi.

Matt, ‘Survivor’dan önce yeni bekardı.

Matt ilişki durumu hakkında konuştu. Kurtulan 44. “Bu oyuna geliyor. Çok savunmasız bir durumdaydım, ”dedi bir itirafta. “Geçenlerde benim için dünyalara bedel olan bir ilişkiden çıktım. Bunu geride bırakabilmek istedim ama siz onu oyuna getiriyorsunuz” diye ekledi. Neyse ki Matt, Frannie ile ayrılığının ardından yoluna devam etmesine yardımcı olan güçlü bir bağ bulmuştur.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-matt-blankinship-survivor-5050916/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir