Matt Atwater Kimdir? Kate Beckinsale ile Görülen Aktör Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Matt Atwater Kimdir? Kate Beckinsale ile Görülen Aktör Hakkında Bilgi Edinin - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

  • Matt Atwater, oyuncu.
  • Bir avuç kısa film ve TV dizisinde rol aldı.
  • Matt, 25 Nisan 2023’te Kate Beckinsale ile görüldü.

Henüz “Yeni Çift Uyarısı”na basmayın, ancak parmağınızı düğmeye yakın tutun. Kate Beckinsale 25 Nisan Salı günü yeni bir adama yaklaşırken görüldü. Matt Atwater. tarafından elde edilen fotoğraflarda Günlük posta, 49 yaşındaki Kate, Manhattan sokaklarında dolaşırken krem ​​rengi bir ceket, şampanya rengi bir bluz ve açık mavi bir kot pantolon ile sallandı. Ayrıca bir çift öldürücü platform botunun üzerinde yüksekte duruyordu ve görünen randevusuyla göz göze gelmesi için ona fazladan birkaç santim veriyordu.

Açık yeşil bir ceket ve siyah pantolon giyen Matt, kolunu onun sırtına dolamış, yanında yürüyordu. İkisi yürüyüşlerine devam ederken çok rahat görünüyorlardı. Dünya bu potansiyel yeni aşkın onaylanmasını beklerken Matt hakkında bildiklerimiz şunlar.

Matt Atwater Kimdir? Kate Beckinsale ile Görülen Aktör Hakkında Bilgi Edinin - Hollywood Life
(Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Matt Atwater Bir Oyuncu…

Matt Atwater hakkında çok az şey biliniyor. Bir IMDB listesi kendisine atfedilen, onu TV dizilerinde rol alan bir aktör olarak görüyor Geçmişe bakıldığında Ve Hatırlanması Gereken Bir Suç. Kısa filmlerde de rol aldı. Çörek Dükkanı Ve Matilda, Bir Kentsel Hayalet Hikayesi.

…Bazı Sesli Drama Çalışmalarını Kim Yaptı…

Matt’in IMDB profilindeki listelerinden biri, Adam Grunschlag’ın 2021 sesli dramasındaki rolüdür. Henry Caddesi’nde Noel. “Gizli bir hayrandan gelen Noel ağacı 1902’de New York’ta genç bir kadın ile nişanlısının arasına girince ne olur? Sagacity Productions’ın yeni Noel sesli dramasının konusu bu: Henry Caddesi’nde Noelpodcast listesi. “Gerçek olaylara dayanan bu bir saatlik program, Aralık ayında birkaç NPR bağlı istasyonunda yayınlanacak. Noel Geçmişi, bu özel uzun sunumda sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyor.”

…Ve En Büyük Rolü Henüz Gelmedi.

Nisan 2023’te Matt, yakında çıkacak olan TV dizisinin bir parçası olarak listelendi. anlar. Dizi, kendini iyileştirme ve öğrenme hakkında “hiç beklemedikleri bir yolculuğa” çıkan karakterleri konu alıyor. Yöneten harun lewisseri özellikleri Rutina Wesley, Sufe Bradshaw, Desean Terry, ve dahası.

Matt Atwater Kimdir? Kate Beckinsale ile Görülen Aktör Hakkında Bilgi Edinin - Hollywood Life
(Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Shutterstock)

O, Kate’in Yüksek Profilli Romantizm Dizisindeki Son Aşkı Olabilir.

Son 25 yılı aşkın süredir, Kate Beckinsale bir avuç A-lister ile ilişki kurdu. 1995’ten 2003’e kadar aktörle çıktı. Michael Sheen. İkisi, adında bir kızı paylaşıyor Zambakve ayrıldıktan sonra olumlu bir ilişki sürdürdüler. Michael’dan sonra, on yılı aşkın bir süredir Len Wisemanonu ilk kim yönetti yeraltı film. Çift 2015’te ayrıldıktan sonra Kate kısa bir süre çıktı. Matt Rife Ve Jack Whitehallile kısa süreli bir aşk ilişkisine başlamadan önce pete davidson. Son halk ilişkisi onunlaydı. İyi Grace 2020’de. Onun ve Jason Momoa 2022’de bir şeyler oldu, ama Aquaman yıldız bu söylentileri bastırdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-matt-atwater-5083240/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir