Mason Thames Kimdir? ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’ Oyuncusu Hakkında – Hollywood Life


Mason Thames


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Fati Sadou/ABACAPRESS.COM/Shutterstock

  • Mason Thames, 11 yaşında oyunculuğa başladı.
  • Çıkış yaptığı rol korku filmiydi. siyah telefon.
  • O rol aldı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin canlı aksiyon filmi.

Mason Thames film endüstrisinde gerçekten adından söz ettiriyor. 15 yaşındaki oyuncu çıkış yapan rolünü 2022 yapımı doğaüstü korku filminde oynadı. siyah telefon yanında Ethan Hawke. Ve şimdi Mason, Hiccup’ı canlı aksiyon uyarlamasında oynayacak. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin. Mason pek çok harika fırsat yakalıyor ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin film gerçekten hayatını değiştirecek. İşte Mason hakkında bilmeniz gereken beş önemli şey.

Mason Thames
Mason Thames (Fotoğraf: Fati Sadou/ABACAPRESS.COM/Shutterstock)

Mason, ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’ serisine katılıyor.

Mason oyuncu kadrosu içinde Ejderhanı Nasıl Eğitirsin canlı aksiyon filmi 30 Mayıs’ta duyuruldu. Bizden geriye kalanlar yıldız Nico Parker Astrid’i oynuyor. Film yönetiliyor Dean DeBlois ve 14 Mart 2025’te vizyona girecek. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin franchise zaten üç animasyon filmi içeriyor Jay Baruchel, Gerard Uşak, Amerika Ferrara, Yunus TepesiVe Craig Ferguson. Ayrıca beş kısa film ve birkaç animasyon TV şovu yapıldı.

Mason, ‘The Black Phone’da Finney’i canlandırdı.

Mason’ın karakteri Finney, okulda zorbalık ve tacize uğrayan bir ortaokul öğrencisidir. Bir gün eve yürürken The Grabbler (Ethan Hawke tarafından canlandırılan) tarafından kaçırılır. Esaretten Finney, bağlantısı kesilmiş siyah bir telefon keşfeder ve Finney’nin tesadüfen tanıdığı The Grabbler’ın en son kurbanıyla iletişim kurabilir.

Mason Thames
Mason Thames “Kara Telefon”da (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Oyunculukta yeni.

Mason, 11 yaşında oyunculuğa başladı. İnternet sitesi. 2019’da, popüler Apple TV+ dizisinde Danny Stevens’ın genç versiyonunun tekrar eden rolünü üstlendi. Bütün insanlık için. Ertesi yıl, başlıklı sınırlı bir dizi için Robbie Knievel rolünü üstlendi. evel. Yıldızı da belli olan program Milo Ventimiglia ile ilgili Bu bizizCOVID-19 salgını nedeniyle askıya alındı.

Bale okudu.

Mason’un web sitesi, yetenekli gencin oyunculuğa başlamadan önce bile bale eğitimi aldığını söylüyor. Profesyonel bir Uluslararası bale topluluğuyla dört yıl boyunca turneye çıkmak üzere seçildi ve kadrodaki en genç üye oldu.

Mason Thames
Mason Thames “Kara Telefon”da (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Bir gerilim filminde oynayacak.

Mason gerilim filminde başrol oynayacak Yazın Oğlanları bir dedektiften yardım isteyen genç bir çocuk olan Noah Reed rolünde (oynadığı Mel Gibson) Martha’s Vineyard’daki bir gizemi çözmek için. Lorraine Bracco, Nora ZehetnerVe Abby James Witherspoon ayrıca yıldız. Film şu anda post prodüksiyon aşamasında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-mason-thames-4775171/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir