Mason Disick 6. Sınıftan Mezun Oldu Ve Babam Scott Parti Verdi – Hollywood Life


Scott Disick


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

7. sınıf işte geliyor! Mason Dişi12 yaşında, bir okul yılını daha bitirdi ve babası Scott Disick39, 1 Haziran’da kutlamak için ona bir parti verdi. Kardashianlar Star, Instagram Hikayeleri’nde, evinin içinde “Yay Mason 6. Sınıfı Geçti” yazan bir dizi gümüş balonun fotoğrafını paylaştı. Scott fotoğrafın üzerine “Tebrikler Mason 6. sınıfı geçtiniz hadi parti yapalım” yazdı.

Baba-oğul ikilisi başkalarıyla, hatta belki Scott’ın kızıyla kutlama yapmış olabilir. Penelope9 ve oğlu Saltanat7, eski ile de paylaştığı Kourtney Kardashian. Ama parti çok uzun sürmedi, daha doğrusu, Duvarcı partide uzun sürmedi. Balonların fotoğraflarını paylaştıktan birkaç saat sonra Scott, en büyük çocuğunun kanepede uyurken çekilmiş bir görüntüsünü yayınladı. “Vahşi 6. sınıf partisi 22:25 ve dışarı!” Scott yazdı.

Scott ve Mason
Scott Disick ve Mason Disick (Fotoğraf: MEGA)

En büyük çocuk olan Mason, her iki ebeveyni ile de birçok bağ kurma anının tadını çıkarır. Aslında 14 Aralık’taki doğum gününü küçük kardeşi Reign ile paylaşıyor, bu yüzden her yıl Kourtney ve Scott oğulları için en tatlı haraçları paylaşıyor. Mason’ın geçen yıl 12. doğum gününde, realite TV yıldızı annesi, Instagram’da yıllar boyunca erkeklerin fotoğraflarını yayınladı. Kourtney, “Beş yıl arayla ikizlerimin doğum günü kutlu olsun” diye yazdı. “Oğullarım için onlar gibi bir şey hayal edemezdim, bu iki oğlan ve hayatıma getirdikleri her şey için kendimi çok kutsanmış ve minnettar hissediyorum.”

Kourtney’den bahsetmişken, yakın zamanda evlendi. Travis Barker, 46, İtalya’da ve üç çocuğu da katıldı. Travis’in oğlu Landon18, kızım Alabama16 ve üvey kız Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı., 23 de oradaydı. Ama Scott orada değildi ve düğünden sonraki gün bir striptiz kulübünde parti yaparken görüldü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/scott-disick-son-mason-6th-grade-party-balloons-photos/

Yorum yapın

SMM Panel