Maskeli Şarkıcı: Sunset Star’ı Sattığı Ortaya Çıktı


80’ler Gecesi bölümü için, Maskeli Şarkıcı saç spreyi, vatka ve iki dramatik eleme daha getirdi.

İlk, Oyuncak bebek tarafından “Don’t You (Forget About Me)” performansıyla ilk çıkışını yaptı. Basit düşünceler. Heyecan verici yorumdan önce saç spreyi, oyun reklamı ve hayvanlarla dolu bir oyuncak bebek evi içeren bir ipucu paketi geldi.

Gösteriden sonra, cips yıldız Erik Estrada The Doll hakkında son bir ipucu ortaya çıkarmak için sahneye çıkın: “hayalet yazar” kelimesi.

Sırada, göz kamaştırıcı Akrep onu yaptı maskeli şarkıcı “Girls Just Want to Have Fun” ile çıkış yaptı. Cyndi Lauper. Scorpio’nun ipucu paketinde spor malzemeleri, güzel bir evin resmi ve kırmızı bir elbise vardı. Son ipucuna gelince? genç sunucu The Sprinkler’ı icra eden birkaç dansçıyı tanıttı.

Nihayet, geyik tarafından “The Power of Love” performansıyla çıkış yaptı. Huey Lewis ve Haberler. Boynuzlu gizemli adamın ipucu paketinde bir bira bardağı, sosisli sandviç, mektupçu ceketi ve doldurulmuş hayvan ayı vardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369791/lessigreaterthe-masked-singerlessigreater:-a-netflix-reality-star-and-a-beloved-sitcom-legend-get-unmasked?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir