Maskeli Şarkıcı için Sezon 8 Yarışmacılarıyla Tanışın


Dedektiflik becerilerinizi tazelemenin zamanı geldi, çünkü sekizinci sezon maskeli şarkıcı hemen köşede.

Ve 21 Eylül galasından önce, bir sonraki bölüm için kostümlü ünlü yarışmacıların tümüne ilk bakışınızı sunuyoruz. Bu sefer, bir Avokado, Gelin ve Korkuluk da dahil olmak üzere dikkate alınması gereken 22 rekor bir kostüm var. maskeli şarkıcı sekizinci sezon için formatını değiştiriyor.

Bu doğru, ünlülerin performans göstermeden önce kimliklerini gizlediği gizemli şarkı yarışmasında, bölüm başına yalnızca bir sanatçı bir sonraki tura geçecek. Spesifik olarak, stüdyo seyircisi en sevdikleri üç performansa oy verecek ve bu da en az oyu alan şarkıcının gösterinin ortasında maskesini düşürmesine neden olacak.

Bunu takiben, kalan iki yarışmacı aynı şarkının Battle Royale’ında yarışacak. Royale’ın kaybedeni de maskesini çıkarmak zorunda kalacak.

Böylece, artık daha fazla kostüme olan ihtiyacı anlayabilirsiniz. (Değişiklik hakkında çok fazla stres yapmayın, çünkü Robin Thicke, Jenny McCarthy, Nicole Scherzinger ve Ken Jeong hala jüri heyetine dönüyorlar.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345498/meet-the-season-8-contestants-for-the-masked-singer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir