Maskeli Şarkıcı: Bir WWE Yıldızı ve Sevilen Bir Aktris Ortaya Çıktı


Medusa şarkı söyledi Billie EilishBuckingham Sarayı’nın bir resmini, Super Bowl’a bir atıf ve Medusa’nın “daha önce burada olduğu” gerçeğini içeren bir ipucu paketinin ardından 15 Şubat’taki prömiyer bölümünde “Happier Than Ever”.

Tarafından “Diamonds” olarak ayarlanan Battle Royale’de Mustang’i yendi. Rihanna.

22 Şubat’ta yayınlanan bölümde Medusa, ABBA’nın “Dancing Queen” şarkısını söyledi ve Medusa ile bağlantısını ortaya çıkaran yeni bir ipucu ortaya çıkardı. soğuk oyun‘S Chris Martin. Artı, performansı sayesinde sahneye bir bonus ipucu getirildi. Üniversite mezunu yıldız Nick Viall: 1996’dan Tokyo’ya bir uçak bileti.

1 Mart bölümünde Medusa sahne aldı. Frank Sinatra“New York, New York.” Yeni ipuçları bir İskoç Teriyeri ve ışıltılı bir köprüydü.

Battle Royale’de California Roll’a düşmesine rağmen, jüri üyeleri Medusa’yı kurtarmak ve onu çeyrek finale göndermek için Ding Dong Keep It On Bell’i çaldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369007/lessigreaterthe-masked-singerlessigreater:-a-wwe-star-and-a-beloved-actress-are-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir