Masked Singer 8. Sezon Prömiyeri Knight & Hedgehog’un Maskesini Açtı


maskeli şarkıcı‘ın yeni formatı işleri karıştırıyor.

İzleyiciler, iki yarışmacının maskesinin çıkarılıp eve gönderildiği sekizinci sezon galasında ilk elden tanık oldular. Bu sezonda maskeli şarkıcıdikkate alınması gereken 22 kostüm var ve her turda sadece bir oyuncu yarışmanın bir sonraki aşamasına geçecek.

21 Eylül’deki bölümde, izleyiciler Harp, Hedgehog, Hummingbird ve Knight’ın ünlü panelist için yürekten şarkı söylemesini izlediler. Robin Thicke, Jenny McCarthy, Nicole Scherzinger ve Ken Jeong. Ve Hedgehog ve Knight’ın “Love Me Do”nun sağlam performanslarına rağmen The Beatles ve “Puttin’ on the Ritz” tarafından Fred Astairesırasıyla, ikisi de elendi.

Ayrıntılı kostümlerin altındaki ünlü kimliklerine gelince? Knight’ın ilk önce maskesi düştü ve olduğu ortaya çıktı. Yıldız Savaşları yıldız William Shatner. Kirpi ikinci kez maskesini düşürdü, ortaya çıktı Monty Python şap erik boşta sevimli kostümün altında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347386/the-masked-singer-season-8-premiere-unmasks-knight-hedgehog-find-out-who-they-are?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir