Maryanne Oketch kimdir? ‘Survivor’ Yarışmacısı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


maryanne oketch


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

Maryanne Oketch 42. sezonun en çok konuşulan oyuncularından biriydi. Hayatta kalan. Oyuna duyduğu coşku eşsizdi ve oyunun sonlarına doğru stratejik yeteneklerini de sergilemeye başladı. Son altıda, Maryanne oyundaki en büyük tehditlerden birinin oylamasını düzenledi. Ömer Zahirson üçe kalmak için kendini hazırlıyor.

Son kabile konseyinde, Maryanne belagatli bir şekilde konuştu ve oyununu onlara karşı savundu. Mike Turner ve Romeo Escobar. Ayrıca jürinin, kimsenin bilmediği ikinci gizli dokunulmazlık idolünü kullanmak zorunda kalmadan son kabileyi yapmak da dahil olmak üzere yaptığı hamleleri tam olarak bildiğinden emin oldu. Aşağıda Maryanne hakkında daha fazla bilgi edinin:

1. Maryanne Ne Yapar?

Maryanne şu anda ilahiyat okulunda ve kendisini “çok dindar” olarak gördüğünü söylüyor. “Bence çok önemli olan şey, ruhsal yönden her zaman hazırlıklı olduğumdan emin olmak. [on Survivor],” o söyledi Geçit töreni. “Her zaman dua ediyorum ve ‘Tanrım, bana güç ver. Başka bir gün gördüğümden emin ol. Gitmemi sağla ve beni ayakta tutmak için doğru kararları ver.’”

maryanne oketch
Maryanne Oketch ‘Survivor’da. (CBS)

2. Maryanne Sertifikalı Bir Cankurtarandır

Maryanne üzerine geldi Hayatta kalan Yüzme becerilerinin zorluklarda ona fayda sağlayacağını bilmek. Maryanne daha küçükken, çocukken “neredeyse boğuluyordu” çünkü “sudan çok korkuyordu” dedi. Geçit töreni. “Sanırım yedinci denememde sonunda zamanlı yüzmeyi başardım. [on my lifeguard test]” Maryanne itiraf etti. “Bu azim beni oyuna hazırlayacak bir şey.” O artık sertifikalı bir cankurtaran.

3. Maryanne Nereden?

Maryanne Almanya’da doğdu, ancak daha sonra Kanada’da büyüdü. Ontario, Londra, Toronto ve Kingston gibi çeşitli şehirlerde yaşadı. Şu anda Ajax, Ontario’yu evi olarak görüyor. Bu arada, Maryanne’nin annesi, ailesini büyütmek için Kanada’ya taşınmadan önce Kenya’da doğdu.

maryanne oketch
Maryanne Oketch, ‘Survivor’ın 42. sezonunda. (CBS)

4. Maryanne Üniversiteye Nereye Gitti?

Maryanne, Ontario’da bir araştırma üniversitesi olan McMaster Üniversitesi’ne girdi. Biochemstiry konsantrasyonuyla Entegre Bilim okudu. Okuldaki araştırması virüslere odaklanmıştı.

5. Maryanne Bekar

Maryanne, dizinin 42. sezonunda bekar olduğunu açıkça belirtti. Hayatta kalan diğer yarışmacıya aşık olduğunu kabul ederek, Zach Wurtenberger. Zach, oyundan atılan ikinci oyuncuydu ve Maryanne’in kabilesinden bile değildi, ama Maryanne, Maryanne’in ortadan kaldırılmasıyla ilgili yıkımı konusunda sesini yükseltmişti. Zach, bölüm yayınlandıktan sonra o ve Maryanne Twitter hesaplarında soyadlarını değiştirdikleri için aşka iyi yanıt vermiş görünüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-maryanne-oketch-survivor-4698011/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir