Mary-Kate ve Ashley Olsen’in Rol Arkadaşının İki Sırları Var


Tango için iki kişi gerekir ama sırları paylaşmak için yalnızca bir kişi gerekir.

25 yılı aşkın bir süre sonra Mary-Kate Olsen Ve Ashley Olsen rol aldı İki Alırfilmle ilgili yeni sürprizlerini paylaşıyor.

Buna göre jane sibbett1995 yapımı filmde Clarice Kensington’ı oynayan , kötü adam olmak oyunculuktan çok daha fazlasını gerektirdi. Kredi ayrıca saç ve makyaja da gitmelidir.

Jane, “Clarice’in peruğunu almaya başladık ve siz ilerledikçe daha da korkutucu hale gelmesi için onu geri taşımaya başladık” dedi. Benim sen olduğumu düşündüler dijital ses dosyası. “Kaküllerle normal başlar, ancak alnın daha da genişlediğini ve açının şekillendiğini göreceksiniz.” (bkz. TikTok klibi burada.)

Karakteri Roger ile evlenmeye hazır olduğunda, oynadığı Steve GuttenbergJane bir şahin gibi göründüğü konusunda şaka yaptı.

Ev sahiplerine “Sonunda, düğün sahnesi için bir gölgeyi çok açık kullanıyoruz” dedi. Becca Roth Ve Lani Zararları, sahneye olan cazibesini hatırlıyor. “Daha beyaz oluyorum ve bu daha korkutucu. Yanlış renkleri kullanarak görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368363/mary-kate-and-ashley-olsen-s-lessigreaterit-takes-twolessigreater-co-star-reveals-major-easter-egg-you-totally-missed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir