Mary-Kate & Ashley Olsen NYC’de Dışarıdayken ve Hakkındayken Siyah Paltoları Taşladı – Hollywood Life


Mary-Kate & Ashley Olsen NYC'de Dışarıdayken ve Hakkındayken Siyah Paltoları Taşladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Fernando Ramales / BACKGRID

Yaklaşık yirmi yıl sonra Mary-Kate Olsen ve Ashely Olsen36 yaşındaki moda tasarımcıları filme son adımlarını attılar. New York Dakikası Salı (18 Ekim). Moda tutkunları, uzun bir çalışma gününden sonra moda markası The Row’un Manhattan ofislerinden çıktılar. Her iki Olsens de, 50’li yıllarda düşen düşüş sıcaklıklarıyla bir araya geldi. Ashley ve Mary-Kate boydan boya siyah paltolar giymişler. Mary-Kate siyah örgü bir bere, çok renkli bir atkı ve bir çift New Balance ayakkabı tercih etti. Ashley ise hardal rengi bir bere ve siyah ayakkabılar tercih etti.

Mary-Kate & Ashley Olsen NYC'de Dışarıdayken ve Hakkındayken Siyah Paltoları Taşladı – Hollywood Life
Mary-Kate Olsen (Fernando Ramales / BACKGRID)
Mary-Kate & Ashley Olsen NYC'de Dışarıdayken ve Hakkındayken Siyah Paltoları Taşladı – Hollywood Life
Ashley Olsen (Fernando Ramales / BACKGRID)

Bu görüntüden önce, Mary-Kate ve Ashley, The Row’un 28 Eylül’deki defilesinin ardından Paris Moda Haftası’nda boy gösterdi. Tasarımcı ikizlerin, koleksiyonu ve çok sayıda modeli alkışlamak için merdivenlerden aşağı indikleri kısa bir görünümdü. pistte yürüdü. Göz kırp ve özle görünümü çevrimiçi olarak yakalandı. İkizler de yan yana poz verdi JD Moran Olsen kız kardeşlerin hayran hesapları arasında yeniden paylaşılan bir fotoğraf için.

Olsen ikizleri kendilerini moda ağırlıkları olarak kabul ettirmiş olsalar da, bir zamanlar küçük eğlence devleri oldukları ve 80’lerin sitcom’unda başlayan bir kariyer sayesinde bir multimedya imparatorluğunu yönettikleri bir zaman vardı. Dolu ev. Ancak 2004, Olsens’in kariyerinde bir sonraki gişede duraklama ile bir değişime işaret etti. New York Dakikası. Süre Haftalık eğlence aile şirketleri Dualstar Entertainment’ın 2003 yılında dokuz ülkede (Mary-Kate ve Ashley giyiminden kozmetik ürünlerine, DVD’lere ve CD’lere) 1 milyar dolarlık satış yaptığını bildirdi. New York Dakikası 30 milyon dolarlık bütçesini telafi edemedi.

Film gişede sadece 21.289 milyon dolar hasılat elde etti. Gişe Mojo’su. EW filmin, izleyicilerin gençlerle ilgili filmlerle dolup taştığı bir zamanda geldiğini kaydetti – 13 Devam Ediyor 30, Prens ve Ben, Bir Genç Drama Kraliçesinin İtirafları, ve kötü kızlar içinde adlandırıldı EW parça – ve New York Dakikası sahtekarlıktan üç yıl sonra geldi Başka Bir Gençlik Filmi Değil.

Artı, New York Dakikası Mary-Kate ve Ashley, 18 yaşına girmeden hemen önce rol aldılar. Filmin sinemalarda gösterime girdiği sırada (ikinci Olsen ikizleri, 1995’lerin arkasında, böyle bir tedavi görüyorlardı. iki kişi alır), Mary-Kate ve Ashley, New York Üniversitesi’ne gitmeyi planlıyorlardı. Oradan bir moda kariyeri çiçek açacak ve çoğunlukla filmleri geride bırakacaklardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/mary-kate-ashley-olsen-black-coats-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir