Mary J Blige & Taraji P Henson Sardunya’da Yat Üzerinde Bikinili: Fotoğraflar – Hollywood Life


Mary J Blige & Taraji P Henson Sardunya'da Yat Üzerinde Bikinili: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: FREZZA LA FATA – COBRA TEAM / BACKGRID

Mary J. Blige ve Taraji P. Henson, her ikisi de 51, en iyi hayatlarını yaşıyor! “Gerçek Aşk” şarkıcısı ve Hayır Hayır aktris 4 Ağustos Perşembe günü İtalya’nın Sardinya kentinde bir yatta yaşarken görüldü. Mary parlak sarı, zar zor belli olan ipli bir bikiniyi salladı ve uzun saçları sırtında örülmüştü. Gösterişli halkalar ve tıknaz bileziklerle aksesuar yaptı. Taraji, kafasında çift yüksek topuz bulunan pastel renkli çok renkli bir bikini giydi. Bir fotoğrafta, uzun zamandır arkadaşlar sohbet ederken bir bardak şarapla şişme bir salda geri teptiler. Diğer enstantanelerde, yatta gülüp dans ediyor gibi göründüler.

Mary J. Blige Sardunya'da
Mary J. Blige, 4 Ağustos 2022’de Sardunya’da bir yatta görülüyor. (FREZZA LA FATA – COBRA TEAM / BACKGRID)

İkisi şimdi hızlı arkadaş olsa da, her zaman böyle olmadığı bildirildi. Başına HipHollywood aracılığıyla Nicki Swift, ikili tam olarak sağ ayakla başlamadı. Göz alıcı aktrisin büyük bir hayranı olduğunu ve 2000 yılında bir Grammy partisinde Mary ile tanışmak istediğini söylediği bildirildi. Ancak iddiaya göre Mary “arkasını döndü” ve “kabul etme işareti” verdi. Taraji, daha sonra arkadaş oldukları için çok minnettar olduğunu söyledi. “En az bir düzine kez ‘Teşekkürler, Tanrım’ demiş olmalıyım” dedi.

2009’da birlikte rol aldılar. Tyler Perry‘s Her Şeyi Kendi Başımdan Yapabilirim, ve gerisi ünlü BFF’ler için tarih! Mary’ye İkon Ödülünü sunarken İlan panosu2017 Kadın Müzik Ödülleri’nde Taraji, Mary’nin bir “armağanı” olduğunu söyledi. Taraji, “Yüreğinden şarkı söylüyor” dedi. “Şarkı söylediği her kelimenin… deneyimli olduğunu biliyorsun. Gerçeği paylaşacak ve bu kadar çok insanı kırık kalplerden kurtaracak ya da bu kadar çok insanı iyileştirecek kadar cesur olması… bu bir hediye.”

Mary J. Blige ve Taraji P Henson
Mary J Blige ve Taraji P Henson, 4 Ağustos 2022’de İtalya’da bir yatta geri döndüler. (FREZZA LA FATA – COBRA TEAM / BACKGRID)

Mary, en iyi arkadaşı Ocak 2019’da Hollywood Walk of Fame’de bir yıldız aldığında övgüye karşılık verdi. Mary, “Bana tam bir ilham kaynağı oldun,” dedi. “Sektördeki insanlarla tanışıyoruz ve hoş değiller. Setteyken arayıp ‘Oyuncu olarak bunu nasıl yaparım’ diyebileceğim bir arkadaşım olmadı ve yardıma ihtiyacım olduğunda bana yardım ettin. Ve aklımda, bu nadirdir, çünkü insanlar paylaşmaz ve siz de paylaşımcısınız. Bu yüzden veren ve paylaşan olduğunuz için teşekkür ederim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/mary-j-blige-taraji-p-henson-bikinis-yacht-sardinia-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir