Mary J. Blige 100 Gala Zamanına Kadar Mini Elbise Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Mary J. Blige 100 Gala Zamanına Kadar Mini Elbise Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Mary J. Blige Time 100 galasında şık bir şekilde sahneye çıktı! 51 yaşındaki ikonik şarkıcı, turkuaz bir mini ile ışıl ışıl görünüyordu. Matta Resim 8 Haziran Çarşamba günü New York’ta düzenlenen etkinlikte kesikli elbise. Benzersiz numara, Queen of Hip-Hop & Soul’a uygun, dramatik bir sevgilim kesimi ve uzun, katmanlı treni içeriyordu. Mary, halıya çarpmadan önce Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafa “SFPWM” yazdı, bu da “benimle oynamayı bırak”ın kısaltması.

Mary J. Blige 100 Gala Zamanına Kadar Mini Elbise Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Mary J. Blige, 8 Haziran Çarşamba günü Time 100 galasında hayrete düştü. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

New York yerlisinin aksesuarları da yerindeydi. 5’8 ″ boyuna ekleyerek elbise ile burnu açık bir platform sandaleti salladı. Bling, şirketin Instagram hesabından paylaştığı Pristine Jewelers imzalı özel kalp avize kolyesiyle de menüde yer aldı. “Artık AĞRI YOK.. DRAMA YOK… SADECE GERÇEK AŞK” diye yazdılar, geçmiş aşklarından ve ilişkilerinden ilham alan en bilinen şarkılarından birkaçına atıfta bulundular. Kolyenin türünün tek örneği olduğunu ve 250 karat değerinde pırlanta içerdiğini belirttiler. Mary ayrıca, Cartier’nin her biri 40 bin değerindeki katmanlı pavé elmas LOVE bilekliklerini ve Fransız kuyumcudan buzlu Juste Un Clou versiyonunu salladı.

Mary J. Blige 100 Gala Zamanına Kadar Mini Elbise Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Şarkıcı, kalp şeklinde bir elmas kolye de dahil olmak üzere bol miktarda bling salladı. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

“Real Love” şarkıcısı, kolye ve çeşitli bilekliklerin yanı sıra çeşitli yüzüklerin yanı sıra kulaklarına pırlanta damla küpeler ekledi. Makyajı da kusursuzdu, buzlu çıplak dudağı, ışıltılı cildi ve seksi, dumanlı gözü vardı. Son olarak, kendine özgü sarı saçlarını alçak bir topuz haline getirdi.

Mary, Time’ın en son sayısında rapçi ve arkadaşı tarafından bir profil parçasının yer aldığı 100 kişiden biriydi. nas. “2022 #TIME100 listesinde yer almaktan gurur duyuyorum” Mary, 23 Mayıs’ta Instagram üzerinden, Gucci’nin dantel kaplı büstiyer ve turuncu tüy etekli elbisesiyle bir fotoğrafının yer aldığı çarpıcı bir fotoğrafını paylaştı.

Kısa parçada Nas, Mary’nin efsane statüsünü ve neden kendisinden sonra gelen bu kadar çok sanatçıda yankı uyandırdığını yansıtıyor. “Mary hepimizin yaptığı gibi geldi. O bizim için bir sesti, ama o zamanlar diğer R&B sanatçıları gibi değildi” diye düşünceli makalesinde kaleme aldı. “Erken bir ün kazandı çünkü aynı zamanda şarkı da söyleyen bir hip-hop sanatçısıydı. Sektörün böyle birine ihtiyacı vardı. Sokaklar bunu istiyordu. Pop kültürü bunu istedi…… Ve Mary bu yıl Super Bowl devre arası gösterisinde sahneye çıktığında, en gürültülü tepkilerden birini aldı… Kendine bir şerit açtı ve şimdi insanları sadece müzikten daha fazlasını besleyebiliyor” dedi. aynı zamanda kibarca söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/09/mary-j-blige-mini-dress-time-100-gala-photos/

Yorum yapın

SMM Panel