Martha Stewart ‘Sports Illustrated’ Mayo Sayı Lansmanına Geldi – Hollywood Life


Martha Stewart 'Sports Illustrated Mayo' lansmanı


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: John Angelillo/UPI/Shutterstock

Martha Stewart kırmızı halıda parıldadı Spor Resimli Mayo 18 Mayıs Perşembe gecesi New York’ta piyasaya sürüldü. 81 yaşındaki Spor Resimli Mayo 2023 kapak modeli, vücuduna bir kum saati şekli veren v yakalı ve belden bağcıklı parıldayan altın rengi bir elbiseyle geceyi aydınlattı. Hafifçe genişleyen kolları, muhteşem görünümünü yükseltiyordu.

Martha Stewart 'Sports Illustrated Mayo' lansmanı
Martha Stewart, 18 Mayıs 2023’te New York’ta düzenlenen 2023 “Sports Illustrated Swimsuit” lansmanında gülümsüyor (Fotoğraf: John Angelillo/UPI/Shutterstock)

Aşçılık ve yaşam tarzı ikonu saçlarını düzleştirdi ve yan perçemini kulağının arkasına sıkıştırdı. Martha gülümsedi ve diğer 2023 Sports Illustrated Mayo modelleri arasında olmaktan gurur duydu. Megan Tilki, Kim PetrasVe Brooks Nader. Sallanan küpelerle aksesuarlarla süsledi ve doğal bir makyaj görünümüne gitti.

Yazar ve podcast yayıncısı, müzisyenle poz verirken fotoğraflandı Kim Petras30, aynı zamanda ikinci trans birey olarak tarihe geçti spor resimli. “Benim olması süper heyecan verici spor resimli kapak ve albüm duyurusu aynı anda oluyor!” o fışkırdı İNSANLAR kimliği ortaya çıktıktan sonra. “En iyi zamanı geçirdim ve dürüst olmak gerekirse, büyük bir güven artışı oldu.” Kim muhteşem görünüyordu ön tarafında sahile gidenlerin bir fotoğrafı olan eğlenceli pastel bir elbiseyle lanse edin.

Martha Stewart 'Sports Illustrated Mayo' lansmanı
Martha Stewart ve Kim Petras, 2023 “Sports Illustrated Swimsuit” lansmanına geliyorlar (Fotoğraf: Erik Pendzich/Shutterstock)

Martha çıkış yaptığında hayranlarını büyüledi SI Mayo kapak. Martha, modelliğe yabancı olmamasına rağmen, çekimden bir tanıtım videosunda (görüldüğü gibi) söyledi. Burada) kendi yaşındaki insanlara “hala iyi görünebileceklerini, iyi hissedebileceklerini, iyi olabileceklerini” göstermek için motive olduğunu.

“Kapak olacağımı duyduğumda Spor Resimli Mayo, ‘Oh, pekala, bu oldukça iyi! Kapakta olduğunu düşündüğüm en yaşlı kişi olacağım” diye hatırladı. “Yaşı pek düşünmem ama bunun tarihi bir şey olduğunu ve gerçekten iyi görünsem iyi olur diye düşündüm.” Martha, “Başka kadınların da kapakta yer alabileceklerini hissetmelerini istiyorum” diye ekledi.

Martha ona aldı instagram gösteriş yapmak için 15 Mayıs’ta sayfa kapak fotoğrafı, süper dekolteli bir yakaya sahip beyaz tek parça içinde gülümsediğini gösteriyor. “@SI_Swimsuit sayısının kapağında olduğum için çok heyecanlıyım!” kaleme aldı. “Sloganım her zaman: ‘Değiştiğin zaman, işin bitti’ olmuştur, bu yüzden neden hayatımın bu fırsatına hazır olmayayım diye düşündüm. Umarım bu kapak, hayatın hangi aşamasında olursanız olun yeni şeyler denemek için kendinize meydan okumanız için size ilham verir. Değişmek, gelişmek ve korkusuz olmak – bunların hepsi gerçekten çok iyi şeyler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/martha-stewart-sports-illustrated-swimsuit-issue-launch-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir