Martha Stewart, Snoop Dogg’un Günde 25 Defa Sigara İçtiğini Söyledikten Sonra Tepki Verdi


Snoop Dogg Duman üfleyecek biri değil, bir nevi.

Öyleyse ne zaman Martha Stewart yeni iHeartRadio’sunu piyasaya sürmeye karar verdi dijital ses dosyası, Martha Stewart Podcast’i, yaşam tarzı uzmanı, yakın arkadaşının mükemmel bir konuk olacağını biliyordu. Bu kesinlikle E’de doğrudur! 22 Haziran’da yayınlanan bölümün galasına özel haber bülteni.

Martha klipte, “Soracakları soru, Snoop’un sigara içip içmediği” dedi. “Günde o özel sigaralardan kaç tane içtiğini söyleyebilir misin?”

Snoop, “Bu değişir. Televizyon çekerken, belki günde yaklaşık 15. Ama müzik yaptığım zaman, muhtemelen 25 civarı ve Martha ile birlikteyken mesele şu ki, o ikinci el kraliçe. bütün ikinci el dumanı o alıyor.”

Evet, biz de nefes aldık. Martha, Snoop’un alışkanlığına katılmayacağını söylese de, verdiği yanıt, yargılayacak biri olmadığını kanıtladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334885/martha-stewart-has-the-best-reaction-after-snoop-dogg-confesses-to-smoking-25-times-a-day?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel