Martha Stewart, Çakal Saldırısından Sonra Tavus Kuşlarının Ölümlerinin Yasını Tutuyor


Martha Stewart çok sevdiği tavus kuşlarının kaybıyla yıkılır.

80 yaşındaki yaşam tarzı gurusu, “güzel BlueBoy” ve diğer evcil kuşlarının çakallar tarafından vahşice öldürüldüğünü sosyal medyadan paylaştı.

“Çakallar güpegündüz geldiler ve onu ve muhteşem Beyaz Çocuk da dahil olmak üzere beş kişiyi daha yediler.” 23 Temmuz’da Instagram’da yazdıtavus kuşunun göz kamaştırıcı tüylerini sergilediği bir video ile birlikte. “Kümes hayvanları konusunda pahalı zevkleri olan altı büyük ve agresif çakaldan kurtulmak için herhangi bir çözüm var mı?”

Martha önlem alarak, tavus kuşunun artık bahçelerinden çıkmasına izin vermediğini ve büyük avlularının tepesini tel çitle çevreleyeceğini paylaştı.

İyi niyetli bir hayvansever olan Martha, yıllar boyunca evcil hayvanlardan oluşan bir hayvanat bahçesine sahip olmuştur. bu Martha En İyisini Bilir ev sahibinin Chow Chows adlı birkaç köpeği vardı Cengiz Kahn, Çene Çene, pati pati, Maks., İmparatoriçe Qin, İmparator Han ve Zu Zu ve Fransız buldozerleri Francesca, köpekbalığı, Bete Noire ve Krem Brüle, onun web sitesine göre. Ayrıca yıllar boyunca ilk kedisinden beri birçok kedisi oldu. Chiggi-bir sığınaktan evlat edinilen-Himalayalılara Vivaldi ve Verdi. Onun da adında kedileri var Vanya Amca, çiş, Ufacık ve yeni kedicik.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339215/martha-stewart-mourns-deaths-of-her-peacocks-after-they-are-killed-by-coyotes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir