Martha Stewart “Aşırı Rötuşlu” Sports Illustrated Kapağında


Martha Stewart airbrush söylentilerini ortadan kaldırmaya hazır.

81 yaşındaki çıkış yaptıktan günler sonra Spor Resimli Mayo Derginin ikonik sayısının en eski kapak modeli haline gelen kapak, insanların haberlere nasıl tepki verdiği konusunda samimiydi. Ancak büyük ölçüde olumlu tepkiye rağmen, tarihi başarısı, Instagram yorumlarında birkaç trol ile karşılandı.

Martha, “‘Fotoğraflara fazla rötuş yapılmış’ diyen çok az kişi var,” dedi. Çeşitlilik bir röportajda 16 Mayıs’ta yayınlandı. “Ama değiller. İnanılmaz derecede doğru resimler. Çok fazla airbrush olmaması beni gerçekten memnun etti.”

Martha’nın bu kadar iyi görünmesinin tek yolunun çok fazla estetik yaptırmış olması olduğunu iddia eden yorumlara gelince? Onlara bir haberi var. “Eh, bu doğru değil,” diye yanıtladı yaşam tarzı ustası. “Kesinlikle hiçbir estetik operasyon geçirmedim.”

“Ara sıra şurada burada küçük bir çizgi için yapabileceğim bazı dolgular oluyor ama botokstan nefret ediyorum” diye devam etti. “Bu benim için garip bir şey. Gerçekten ve gerçekten çok fazla şey yapmıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374767/martha-stewart-reacts-to-%22naysayers%22-calling-her-lessigreatersports-illustratedlessigreater-cover-%22over-retouched%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir