Marlon Brando’nun Aile Tarihinin En Şok edici Bölümünün İçinde


Christian, beş yıldan az bir süre görev yaptıktan sonra Ocak 1996’da şartlı tahliye ile serbest bırakıldı. Ocak 2008’de 49 yaşında pnömoni komplikasyonlarından öldü.

1 Temmuz 2004’te 80 yaşında vefat eden Brando, 2015 belgeselinde ortaya çıkan bir ses kaydında ağıt yaktı. Beni Dinle Marlon“Christian duygusal bozukluklar ve psikolojik kargaşanın yükü altındaydı, hayatta yaşadığım türden bir sorun.”

Cheyenne’in erkek arkadaşının 16 Mayıs 1990’da öldürülmesi ve suçun sonsuz trajik sonuçları filmde belirgin bir şekilde yer aldı, yönetmen. stevan riley söylüyorum İngiliz GQ“O gece o evde olan korkunç şey, Marlon Brando’nun efsanesiyle ilgili temaları çapraz incelemek için ideal bir kesişme noktasıdır.”

Ama Brando’yu hayatta sevenler, siğiller ve diğerleri, hissettiklerini görmekten mutlu oldular. gerçek günlerini sırayla kur yaparak ve spot ışıklarından kaçınarak geçirdikten sonra, her şeyden daha fazla söylenti ve varsayımla sonuçlanan bir paradoksla karşılaştı.

Aktörün kızı Rebecca, dergiye filmden “Gurur duyardı, umarım” dedi. “Bu kasetlerin bir şekilde bulunacağını ve kullanılacağını biliyordu – kukla değildi. Bunun onun belgesi olduğunu hissediyorum, günlüğünün kilidi bizim keşfetmemiz için açıldı. İsteseydi onları yok edebilirdi. Bir bakıma film babam bize geri mi dönüyor, mirasının çok kişisel bir parçası.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330768/inside-the-most-publicly-tragic-chapter-of-marlon-brando-s-scandalous-family-history?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın