Marlo Hampton, Kenya Moore’un ‘Hollywood’un Yarısıyla Yattığını’ İddia Etti – Hollywood Life


Kenya Moore, Marlo Hampton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephanie Eley/Bravo

19 Haziran’daki bölümde çok fazla drama düştü. Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları. sadece yapmadım Şeree Whitfield ve marlo Hampton soru eğer kandi çapak iyi bir arkadaştı ama Çizdi sedora ve Sanya Richards-Ross vardı bir diğer düşmek bir diğer daveti iptal etti. Artı, Kenya Moore ve Kandi, Kenya’nın seks hayatı hakkında çılgınca bir iddiaya yol açan titreyen külotların üzerine girdi. Yani, açılacak çok şey var.

Kandi, dramanın çoğunun alıcı tarafındaydı ve bunun nedeni, hanımların birçoğunun ona kızgın olmasıydı. Başlangıç ​​olarak, Sheree hala Kandi’nin yolu duyduktan sonra neden onu aramadığını anlamıyor. Tyron Philadelphia’da tedavi etti. Sheree, Kandi böyle davranırsa onunla arkadaş olmak istemediğini söyledi.

Ve daha sonra Kenya, Kandi’ye, Kandi’nin NYC’deyken herkesin giymesini istediği titreyen külotlardan rahatsız olduğunu söyledi. Kandi, kimsenin titreşimli külot giymeye zorlanmadığını, bu yüzden giymeyi seçenlerin kendilerini rahatsız hissetmemesi gerektiğini söyledi. Kandi ayrıca Kenya’nın daha önce yumuşak çekirdekli bir porno filmde oynadığı için oturup iffetli gibi davranmayı bırakması gerektiğini ve Marlo’nun dediği gibi “Hollywood’un yarısıyla yattığını” söyledi.

Bu arada, Drew ve Sanya, Sanya’nın birkaç bayanı Portland, Oregon’a davet ettiğini duyduğunda, Drew ve Sanya başka bir zorlu döneme girdiler. Drew, ne yazık ki davet edilmedi, bu yüzden grubun düzenlediği bir buluşmadan kaçtı ve Sanya, Drew ile muhtemelen bir daha asla arkadaş olmayacaklarını söyledi.

Sonunda Marlo, kız kardeşiyle kendisini ve yeğenlerini duygusal bir durumda bırakan zorlu bir telefon görüşmesi yaptı. Oğlanların anneleriyle biraz zaman geçirmelerini istedi ama anneleri Sheree’nin de diğer hatta olduğunu görünce çıldırmaya başladı ve hapishanedeyken monitöre bir sandalye fırlattı, bu yüzden telefon görüşmesi yarıda kesildi.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri RHOA Pazar günleri saat 20.00’de Bravo’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/rhoa-marlo-hampton-kenya-moore-slept-with-half-of-hollywood-recap/

Yorum yapın

SMM Panel