Marlo Hampton, Kandi Burruss’u Blaze Shooting Hakkında Sorguluyor – Hollywood Life


Drew Sidora


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AB+DM/Bravo

21 mayıs bölümü Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları için neşeli biri olması gerekiyordu Çizdi Sidora, ancak her zamanki gibi, oyuncular ne zaman bir araya gelse, drama her zaman onu takip eder. Ama buna gelmeden önce en baştan başlayalım. Bu haftaki bölüm ile açıldı Sheree Whitfield davetkar marlo Hampton Ve Sanya Richards-Ross BravoCon’dan sadece birkaç gün sonra orada olanları tartışabilmeleri için brunch’a gittik. Önce konuştular kandı Burruss‘ anne gölgeleme Todd Tucker. Ardından, arkadaşlıklarını yeniden kurmaya çalışabilmek için ilerlemeyi kabul ettikten sonra, oyuncu kadrosunun paneli sırasında Drew’un neden sahnede Sanya’nın peşine düştüğünü merak ettiler. Ve BravCon dışında, grubun Sheree’nin yeni erkek arkadaşını hedef almayı nasıl bırakması gerektiği hakkında konuştular. martell Holt. Sheree, onun için insanların şovunda gördüklerinden tamamen farklı biri olduğunu söyledi. Aşk ve Evlilik: Huntsvilleve onunla mutlu, bu yüzden insanların yeni ilişkilerini desteklemelerini gerçekten istiyor.

Daha sonra Kandi, Monyetta Shaw Ve Don Juan onun hakkında da konuşmak Todd’a gölge düşüren anneve bunca yıldan sonra buna inanamadılar, anne Joyce hala Kandi’nin evliliğinde drama yaratmaya çalışıyordu. Kaçırmış olabilirsin diye, Mama Joyce’a şans verilirse kızına kiminle tuzak kuracağı soruldu ve “düzgün bir işi olan” birini seçeceğini söyledi, ki bu Todd’da bariz bir kazmaydı. Kandi bundan memnun değildi ve o zamandan beri annesiyle konuşmadı.

Tüm bunların ortasında, Potomac’ın Gerçek Ev Hanımları‘S Candiace Dillard-Bassett Drew’u bir sonraki konserinde kendisiyle birlikte performans sergilemeye davet etmek için aradı. Candiace, Atlanta’da performans sergiliyordu ve başlangıçta sormuştu: RHOA şap Shamari DeVoe, ancak Shamari bunu yapamadı, bu yüzden Kandi, Candiace’e Drew’un bunu yapmaktan hoşlanabileceğini söyledi. Drew kendinden geçmişti – özellikle de durmuş olan müzik kariyerine yeniden başlamak istediği için.

Drew bunu kutlamak için tüm rol arkadaşlarını Candiace ile şarkı söylemesini izlemeye davet etti ve onlar da desteklerini göstermekten mutlu oldular. Sanya bile gitti! “Kendini iyi hissetmeyen” Sheree gitmeyen tek kişiydi, ama belki de daha çok hanımefendi hastaymış gibi davranmalıydı çünkü Drew sahneye sadece 45 saniye çıktı.

Candiace’in setinin ortasında, Drew’u sahneye davet etti ve Drew, menzilini göstermek için aynı sözleri üç ila dört kez söyledi, ancak o pek bir şey göstermedi. Dürüst olmak gerekirse, hanımlar çok etkilenmediler ve daha sonra Drew’a ondan daha fazla haber almış olmayı dilediklerini söylediler. Ama buna rağmen, yine de sahne arkasında kutladılar ve çabalarını alkışladılar. Drew ayrıca Sanya’yı orada görmekten mutluydu, bu yüzden ikisi de sonunda – ve gerçekten – ilerleyebilmek için düşmanlıklarını ve BravoCon’u geride bırakmayı kabul ettiler.

Ne yazık ki Drew, Kandi’ye şunu sorduğunda yakın zamanda restoranında bir silahlı saldırı, Blaze, her şey ters gitti. Drew, Kandi’ye nasıl olduğunu sordu ama aslında “ateş etme” kelimesini söylemedi – Marlo aptalı oynadı ve ne olduğunu sordu ve Drew “bir olay” olduğunu söyledi. Marlo daha sonra “Ah, vurulma olayı mı?” diye sordu, ancak Kandi özel bir hukuk meselesi olduğu için bunun hakkında konuşamayacağını söyledi.

Bu Marlo’yu üzdü – yapımcılar “ondan korktuğu” için Kandi’ye kamera önünde gerçek hayattaki sorunlar hakkında konuşması için asla baskı yapılmadığını düşünüyor. Bu nedenle, Marlo ayağa kalktı ve ayrılmakla tehdit etti, ancak Kandi daha sonra ona 23 yıl önce birine saldırdığı zaman hakkında konuşmak isteyip istemediğini sordu. Marlo, olayların karşılaştırılabilir olmadığını düşündü ve Kandi söz konusu olduğunda hâlâ bir çifte standart olduğunu düşünüyor. Ancak onlar daha fazla tartışamadan, Drew bunun bir “aşk gecesi” olması gerektiğini söyleyerek konuyu değiştirdi. Courtney Rodos Drew’a sahnede “harika” olduğunu söyledi ve herkes Drew’u tekrar kutlamaya katıldı. Ancak “prodüksiyon tamamlandıktan 30 dakika sonra”, Drew ve Marlo işleri karıştırıyorlardı, bu yüzden bir yapımcı tekrar bir kamera aldı.

Marlo, Drew’un neden kamera önünde “ateş ediliyor” kelimesini söylemeyi reddettiğini anlamadı. Drew’un kamera önünde bundan gerçekten bahsetmeyerek Kandi’ye hitap ettiğini düşündü. Marlo, Drew’a bu kelimeyi neden söylemediğini sordu ve Drew, haberlerde olduğu için herkesin bunu zaten bildiğini, bu nedenle “Blaze’deki olaydan” fazlasını söylemesi gerektiğini düşünmediğini söyledi. Drew ayrıca silahlı şiddet sonucu hayatını kaybeden tanıdıkları olduğu ve kimseyi tetiklemek istemediği için bunu bir an bile yapmak istemediğini söyledi. Ama görünüşe göre, birkaç nedenden dolayı Marlo’yu tetikledi.

Marlo, yeğeninin Kandi için çalıştığını ve silahlı şiddet sonucu öldürüldüğünü açıkladı. Ondan sonra yeğeni 2020’de öldü, İddiaya göre Marlo, Kandi’ye bu konuda konuşmak için mesaj attı, ancak Kandi umursamıyor gibiydi. Sonra, Marlo ertesi gün Kandi ile bu konuda şahsen konuştuğunda, “neden bahsettiğim hakkında hiçbir fikri yokmuş gibi davrandı.” Yani Marlo, Kandi’ye kamera karşısında konuşmak istemediği için uzun süredir kızgındı ve bu hafta nihayet tersledi. Ne yazık ki, Marlo’nun öfkesini alan taraf Kandi değil, Drew’du. Drew, Marlo’ya gideceğini ve neden bu kadar üzgün olduğunu anlamadığını söyledikten sonra, Marlo ayağa kalktı, yüzüne “yeğenim öldü” diye bağırdı ve fırtına gibi uzaklaştı. Drew az önce olanlara inanamıyordu.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları Pazar günleri saat 20:00’de Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/rhoa-recap-marlo-hampton-kandi-burruss-blaze-shooting/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir