Marlo Hampton Ağladı, Blue Ridge Gezisini Erken Bitirdi – Hollywood Life


Marlo Hampton


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BRAVO

Bayanlar ilk kez bir geziye çıktılar. Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları. 24 Temmuz bölümündeki drama ne zaman başladı? Kenya Moore evde gruba tekrar katıldı Marlo Hampton Blue Ridge’de kiralık. Bir gece önce Marlo ile kavga ettikten sonra Kenya sokağın aşağısındaki kendi kulübesinde uyudu, ancak sabah Marlo’nun evine gitti ve şunları söyledi: Sanya Richards-Ross Marlo’nun yeğenlerine davranış şeklini kabul etmediğini söyledi.

Kenya, daha gençken kendisinin de bir aile üyesinin evinden atıldığını ve bunun hayatında yaşadığı travmayı daha da artırdığını açıkladı. Bu yüzden Marlo’nun kendi yeğenlerini evinden kovduğunu ve onlara bir süre diğer teyzeleriyle yaşamalarını söylediğini duymaktan hoşlanmadı. Kenya bunu Sanya’ya özel olarak anlattı, ancak Sanya yeni kemik toplayıcı olduğu için doğruca Marlo’ya koştu ve Kenya’nın söylediklerini anlattı.

Bu yüzden herkes mücevher madenciliğine gitmek için arabalarda toplanmadan önce, Marlo Kenya’ya onunla özel olarak konuşup konuşamayacağını sordu. Kenya reddetti, bu yüzden Marlo onu evin içinde kovaladı. Kenya daha sonra grubun önünde konuşmalarını yapıp yapamayacaklarını sordu, ancak Marlo bunu yapmak istemedi, bu yüzden hiçbir şey çözülmedi. Ve Marlo, Kenya’nın dramıyla uğraşmak istemediği için, ona eve gitmesini söyledi. Ama tabii ki Kenya reddetti, bu yüzden herkes neler olup bittiğini çözmeye çalışırken 90 dakikadan fazla araba yolunda oturdu.

Bu arada, Çizdi Sidora ile kendi dramasını başlatarak işleri daha da kötüleştiriyordu. Sheree Whitfieldarkadaşı, Fatum. Fatum, daha önce Drew’un kocası hakkında suçlamalarda bulunmuştu. Ralph PittmanDrew, Fatum’la aynı arabaya binmeyeceğini söyledi. Ayrıca, bazı havlamalara izin verdiği için Fatum’un temelde Sheree’nin kucak köpeği olduğunu söyledi.

Blue Ridge gezisi devam ederken, Marlo Kenya’ya verdiği ültimatomda kararlıdır. Fatum beklenmedik bir şekilde ortaya çıkınca, Drew ve Fatum arasındaki çekişme yeniden alevlenir. Marlo yıkılır ve yolculuğun geri kalanının gidişatını değiştiren şok edici bir karar verir.

Dakikalar geçtikçe daha fazla hüsrana uğruyor, Kandi çapak Aklıma evin arkasındaki gölü kontrol etme fikri geldi. Bayanlardan bazılarını kendisine katılmaya davet etti ve sonunda herkes arka bahçedeki trambolinde zıplamaya başladı. Daha sonra Marlo, hanımların Mavi Yolculuk’ta keyifli vakit geçirebilmeleri için her türlü dramayı bir kenara bırakmaya karar verdi. Ama bu belli ki çok uzun sürmedi.

Hanımlar mücevher çıkaracakları yere vardıklarında Fatum, Drew’un yanına oturmayı denedi ve Drew hemen uzaklaştı. Fatum daha sonra Drew’a bağırmaya başladı ve ona tekrar oturmasını söyledi. Drew kendini durumdan ayırdı ve Fatum sonunda sakinleşti. Ama herkes eve döndüğünde, Marlo gözyaşlarına boğuldu. Sheree ve Sanya’ya dramayla daha fazla uğraşmak istemediğini söyledi.

Sonra bir ev toplantısı yaptı ve herkes bir araya toplandıktan sonra herkese eve gitmelerini söyledi. Marlo, bayanlara herkes için araba sipariş ettiğini ve gitmelerini istediğini söyledi. Yolculuğu ihtiyaç anında onlardan destek alabilmek için planladığını, ancak herkesin sadece hayatını mahvettiğini söyledi. daha fazla stresli. Ve hiç kimse Marlo’nun kararına katılmasa da, buna saygı duydular ve çantalarını toplamaya başladılar. Ama Drew, Sheree’nin kucak köpeği olduğu ve yolculukta çok fazla drama neden olduğu için Fatum’a bir köpek kemiği atmadan önce değil.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları Pazar günleri saat 20.00’de Bravo’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/rhoa-marlo-hampton-cries-ends-blue-ridge-trip-early-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir