Markalar, Kraliçe Elizabeth’in Ölümünün Ardından Londra Moda Haftası Gösterilerini İptal Etti


Bazı markalar için taç kıyafetlerden önce gelir.

Burberry ve Raf Simons gibi markalar, 16 Eylül – 20 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Londra Moda Haftası öncesinde, gösterilerini iptal edeceklerini açıkladılar. kraliçe ikinci Elizabeth8 Eylül’de vefat etti.

Göre Moda İşietiketler, ilkbahar/yaz 2023 koleksiyonları için sunumlarını yeniden planlamayı planlayıp planlamadıklarını açıklamadı.

Raf Simons ekibinden yapılan açıklamada, “Ülke resmi yas dönemine girerken, bu büyük üzüntü döneminde ara vereceğiz” dedi. “Bu kez Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth’in mirasına ve tahttaki 70 yıllık mirasına saygı duyacağız. Düşüncelerimiz Kraliyet Ailesi ve İngiliz Milletler Topluluğu halkıyla birlikte.”

Burberry de bir açıklama yaparak şunları söyledi: Hypbae“Saygı göstergesi olarak 17 Eylül’de Londra’da gerçekleştireceğimiz SS23 pist gösterimizi iptal etme kararı aldık. Yakın zamanda görüşmek dileğiyle.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345689/burberry-and-raf-simons-cancel-london-fashion-week-shows-after-queen-elizabeth-ii-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir