Mark Wahlberg, Ailesini Las Vegas’a Taşındıktan Sonra Güncellemeyi Paylaşıyor


Mark Wahlberg Hollywood’u geride bırakmaktan hiç pişmanlık duymuyor.

Geçen yıl ailesini Los Angeles’tan Las Vegas’taki yeni evlerine taşıdıktan sonra 51 yaşındaki karısının nasıl olduğuna dair bir güncelleme paylaşıyor. Rhea Durhamve dört çocuğu—Ela19, Michael16, Brendan14 ve Lütuf12—Günah Şehri’ndeki hayata alışıyorlar.

Wahlberg özel olarak “Vegas’ı seviyorlar” dedi E! Haberler‘ 27 Nisan bölümü ile ortaklığını tanıtırken Flecha Azul Tekila NYC’deki Hard Rock Hotel’in T60 Rooftop Bar & Lounge’ında. “LA’da ilgi alanlarım ve kariyerim için çok zaman harcadım ve şimdi onların kendilerininkinin peşinden gitme zamanı. Orada herkes gelişiyor, harikaydı.”

Taşınma aynı zamanda birkaç ünlü ikametgahı da dahil olmak üzere avantajlarla birlikte geliyor. Ve evet, Wahlberg artık kendisine sunulan sonsuz eğlenceden yararlandı.

“Gördüm AdelGördüm Bruno Mars,” diye paylaştı. “Pek çok gösteri izledim ve birçok harika restorana gittim. Vegas’ta yapılacak çok şey var ve bu çok heyecan verici.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372840/mark-wahlberg-shares-update-on-his-kids-after-family-move-from-hollywood-to-las-vegas?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir