Mark Wahlberg 87 Milyon Dolar Satıyor Beverly Hills Estate: Fotoğraflar – Hollywood Life


Mark Wahlberg, neredeyse 90 milyon dolarlık Beverly Hills malikanesini piyasaya sürüyor ve büyük bir kâr elde edebilir. Genişleyen mülkün fotoğraflarına buradan göz atın.

Mark Wahlberg Beverly Hills’ten ayrılıyor çünkü devasa malikanesi 87.5 milyon dolara piyasaya sürüldü. İçinde burada görebileceğiniz fotoğraflar, ted aktörün mega malikanesinde 12 yatak odası, 20 banyo ve ayrı bir misafirhane bulunuyor. Oyuncu ve yapımcı, mülkü ilk olarak 2009’da 8.25 milyon dolara satın aldı ve ardından yıllar boyunca evi inşa edip ekledi.

Mark Wahlberg
Mark Wahlberg (Matt Baron/Shutterstock).

Büyük zaman emlakçısı tarafından listelenen mülk Kurt Rappaport, 30.500 feet kare içerir ve Avrupa kireçtaşı ile kaplıdır. Çok sayıda yatak ve hamamın yanı sıra bir kütüphane/çalışma odası, arka bahçesinde şelale havuzu ve mağarası, tenis kortu, basketbol sahası, özel spa, 5.000 şişe şarap mahzeni, devasa bir spor salonu, bir sinema bulunmaktadır. tarama odası ve daha fazlası.

İç mekanın fotoğrafları, benzersiz tasarım süslemeleri ve kişisel dokunuşlara sahip zarif açık gri ve beyaz duvarlarla güzel, modern ve aynı zamanda rahat bir tasarımı göstermektedir. Ana yatak odası bol miktarda pencere ve balkon alanına sahipken, oturma ve yemek odaları bol ışık ve hava ile muhteşem, geniş açık alanlar sergiliyor. Açık konseptli mutfak, büyük bir ada ve benzersiz tavan aydınlatması dokunuşlarına sahiptir ve aile ile eğlenmek ve bir araya gelmek için idealdir.

Mark Wahlberg
Mark Wahlberg (Matt Baron/Shutterstock).

Mülk içindeki bu eklenen mücevherler – tam hizmet veren spor salonu, şarap mahzeni ve ev sineması – hepsi orijinal dokunuşlar sunar ve maksimum sağlık sağlamak ve arkadaşlarınızı ve ailenizi eğlendirmek için yeterli alan ve konfor sağlayan maksimum donanıma sahiptir. Açık veranda alanları ve havuz alanı da olağanüstü bir şekilde tasarlanmıştır, dışarıda vakit geçirmek veya hareketli bir parti vermek için pastoral, zevkli bir vibe verir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/mark-wahlberg-selling-home-photos/

Yorum yapın