Mark Tuan Yeni Turda Başka Bir Yönünü Nasıl Sergilemeyi Planlıyor?


diğer tarafı Mark Tuan oldukça etkileyici görünüyor.

2014 yılında K-pop erkek grubu ile müzik dünyasına girdiğinden beri GOT729 yaşındaki oyuncu birçok hayali gerçekleştirirken aynı zamanda tüm dünyada milyonlarca hayran kazandı.

Ama ilk tam solo projesini -introspektif albümünü- yayınladıktan sonraDiğer tarafMark Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaşmaya ve hayranlarıyla yepyeni bir şekilde bağlantı kurmaya hazır.

“Grup olarak, bir şirkettesiniz ve bazı şeyler hakkında daha dikkatli olmanız gerekiyor,” diye özel olarak E ile paylaştı! Haberler. “Bence bu albüm için, bunu bağımsız olarak yaptığım için söylemek istediklerim ve yapmak istediğim müzik konusunda daha özgürdüm.”

Yaz başından beri Mark, yeni müziğini tüm eyaletlerdeki dinleyiciler için sergilemeye hazırlanıyor. Diğer taraf tur. GOT7 hayranları konserler sırasında büyük taklalara ve büyük gösterilere alışkın olsa da, Mark solo setinin farklı olacağını söylüyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345729/how-mark-tuan-plans-to-showcase-another-side-of-himself-on-new-tour?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir