Mark Ballas ‘Yıldızlarla Dans Etmek’ten Ayrıldığını Açıkladı – Hollywood Life


Mark Ballas 'Yıldızlarla Dans Etmek'ten Ayrıldığını Açıkladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Mark Balas36, koşusunu bitiriyor Yıldızlarla Dans. Profesyonel dansçı, popüler yarışma dizisinden 20 sezon sonra ayrıldığını açıkladı. DWTS Pazar günü Las Vegas, NV’de tur durağı. Bir katılımcı paylaştı bir video şu an twitter ve hayranlarından çok tepki aldı.

“Şimdi 20 sezon yaptım. Bu yolculuğa 21, 22 yaşlarımda başladım ve dürüst olmak gerekirse siz hayranlar için dans edip performans sergileyebiliyorum – sizler en iyi hayranlarsınız,” dedi Mark sahnedeyken. Ailesinin de seyirciler arasında olduğundan bahsetmişti.

Mark Balas
Mark Ballas ve Charli D’Amelio, mirrorball kupalarıyla. (ABC)

Bu akşam annem burada, bu akşam babam burada, bu akşam eşim burada, eşimin annesi ve babası bu akşam burada” diye paylaştı. “Bunu, beni bu kapasitede dans ederken son kez göreceğini söyleyerek bitirmek istiyorum. Bu gece sona geliyorum. Bu benim son dansım olacak.”

Mark ayrıca eski dans partnerine de seslendi, Charli D’Amelioson sezonunu kim kazandı DWTS Kasım 2022’de onunla. “Charli benim için dünyalar demek. D’Amelio ailesi, sizler benim için dünyalara bedelsiniz. Her şey için teşekkür ederim” dedi. “Bir ömür boyu hatıralar için teşekkürler çocuklar. Bunu takdir ediyorum. Bunun son olduğunu söylemiyorum. Bu, bir partnerle son kez dans edeceğim.”

Mark Balas
‘Yıldızlarla Dans Etmek’ üzerine çalışırken işaretleyin. (Everett Koleksiyonu)

Mark şaşırtıcı duyuruyu yaptıktan sonra, DWTS profesyonel dansçı arkadaşımız emma slater Mark’ı ve etkileyici çalışmasını kutlamak için gösterinin tüm kadrosunu ortaya çıkardı. Mark, seni çok seviyoruz, dedi. “Seni görmek için gelen tüm oyuncu kadrosuna bak. Böyle bir şampiyon. sanmıyorum Yıldızlarla Dans bu adam burada olmasaydı aynı olurdu.

Mark’ın haberi, o katıldıktan sonra gelir. DWTS 2007’de birçok sezon boyunca çeşitli konuk ünlülerle yarıştı. Bazıları dahil kim Kardashian, Candace Cameron BureVe Kristin Cavallari. Ayrıca yarışmayı birincisi ile iki kez kazandı. Kristi Yamaguçive sonra ile Shawn Johnson. 25. sezondan sonra diziden ayrıldı ancak beş sezon uzak kaldıktan sonra 2022’de geri döndü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/mark-ballas-leaving-dancing-with-the-stars-announcement-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir