Mariska Hargitay, Babalar Günü’nde Kocası Peter Hermann ve Çocuklarına Gösteri Yaptı – Hollywood Life


Mariska Hargitay, Babalar Günü'nde Kocası Peter Hermann ve Çocuklarına Gösteri Yaptı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Mariska Hargitay58 yaşındaki, Instagram takipçilerine Babalar Günü gönderisinde, tatlı bir aile anına ender bir bakış attı. Ünlü oyuncu kocasını sergiledi Peter Hermann54, üç çocuğuna sarılıyor, Ağustos15, Andrew10 ve Amaya, 11, bir dağın tepesindeyken, muhteşem bir manzara fotoğrafı paylaştı. İkinci bir fotoğrafta da kollarını açmış gülümseyerek poz vermiş.

“Babalar günün kutlu olsun aşkım. Hepimizi tuttuğunuz için teşekkür ederiz,” diye yazdı Mariska, gönderinin başlığına. Nadir bir an olduğu için, hayranlarının çoğu, tatlı resimlere heyecan verici bir şekilde yanıt vermek için hemen yorumlar bölümüne gitti. “#perfectpeter’ın bu fotoğraflarına bayıldım 😍😍😍😍 yine harika bir konu, harika kompozisyon! Ve muhteşem muhteşem manzaralar. İkinizi de çok seviyoruz!! Ve ayrıca, yeni etiket? #mariskaspics ❤️❤️❤️❤️❤️ Babalar Günü kutlu olsun peter 😍,” diye yazdı bir hayran.

“Hepiniz çok tatlısınız,” diye paylaştı bir diğeri, “Seni seviyoruz Peter! En iyisi sensin!” Dördüncüsü resimleri “harika” olarak nitelendirdi ve daha pek çoğu Peter’a Babalar Günü’nü Kutlamaya devam etti. Bazıları ise böylesine unutulmaz bir gönderiyi paylaştığı için Mariska’ya teşekkür etti.

Mariska Hargitay, Peter Hermann, Çocuklar
Mariska Hargitay ve Peter Hermann, Hollywood Walk of Fame töreninde çocuklarıyla birlikte. (Deklanşör)

Mariska’nın Peter’a Babalar Günü notu, bir 2020 röportajında ​​aile hayatı hakkında konuştuktan sonra geliyor. Ailesiyle geçirdiği özel zamanlar konusunda oldukça mahrem olma eğiliminde olsa da, Kanun ve Düzen: SUV star, onlarla evde olmayı sevdiğini itiraf etti. “Evde olmak, burası benim mutlu yerim” dedi. İnsanlar. “Evde olma fikri her şeyi değiştiriyor ve bunu çocuklarımla da görebiliyorum, ‘Ah, tamam, annemin evinde, her şey yolunda’ fikri. Ve bu evde, herkes buradayken mutlu bir kaos var.”

Ayrıca röportajda anne olmanın “yapacağım en önemli şey” olduğunu söyledi ve meşgul olmanın bazen işleri zorlaştırabileceğini açıkladı. “Gün içinde yeterli saat yok” dedi. “Bir televizyon programındayım ve bir vakfım, üç çocuğum ve bir kocam var ve hepsinin, değer verdiğiniz her şeyde olduğu gibi, çok fazla odaklanma ve enerjiye ihtiyacı var. Zaman benim en değerli varlığım artık. Daha fazlasını yapabilmek için daha akıllıca düşünmek zorunda kaldım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/mariska-hargitay-husband-peter-hermann-kids-fathers-day-pic/

Yorum yapın

SMM Panel