Marilyn Monroe’ya Benzeyen Jasmine Chiswell Ameliyat İddialarını Ele Aldı


Beyler tercih eder doğal sarışınlar

TikToker Yasemin Chiswellonunla tanınan Marilyn Monroe-inspired style, bomba yıldızı aktris gibi görünmek için ameliyat olduğunu iddia ediyor.

Bir eleştirmen, bu ayın başlarında TikTok’ta “Kelimenin tam anlamıyla onu kopyalamaya çalışıyor ve ona benzemek için ameliyat oluyor. Bu noktada bir saplantı” yazdıktan sonra, Jasmine bir yanıtla rekoru kırdı. video.

27 Nisan’daki dans klibinde “Bazı insanlar Marilyn Monroe olmak istediğimi düşünüyor” diye yazdı. “Ama gerçek şu ki ben sadece vintage stili seviyorum ve doğal saçım sarı.”

Marilyn’e daha çok benzemek için bıçak altına yattığı iddiasına gelince? “Hiç cerrahi işlem yaptırmadım” diye yanıtladı. “1950’lerin modasını seviyorum… Ama onunla karşılaştırılmak bile büyük bir iltifat.”

Jasmine – adında bir erkek bebek karşılayan Gece yarısı kocası ile başına buyruk McNeilly geçen yıl—film ve televizyon endüstrisinde çalışıyordu, son zamanlarda takipçilerine daha önce korku filmleri yazıp yönettiğini söylüyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372838/marilyn-monroe-lookalike-jasmine-chiswell-sets-record-straight-on-surgery-claims?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir