Marilyn Monroe Neden Hala Bir Moda İkonu?


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Marilyn Monroe’dan daha ikonik birini düşünemiyoruz. Oyunculuğu, modelliği ve şarkı söylemesiyle tanınan Marilyn, 1950’lerin ve 1960’ların en ünlü seks sembollerinden biriydi. O gerçekten bir stil ve güzellik ikonu ve boğucu giyinmenin sınırıydı. Hatta o kadar ikonik ki, bu yılki Met Gala’da Kim Kardashian, Marilyn’in 1962’de Başkan John F. Kennedy’ye “Doğum Günün Kutlu Olsun” performansı için giydiği elbiseyi giydi. Kadınlar bugün hala Marilyn’e bir ilham kaynağı olarak bakıyorlar. cinselliğini gerçekten sahiplendi ve tarzıyla ifade etti.

İtibaren Marilyn’in beyaz askılı elbisesi filmde onu basılı tutarken ünlü bir şekilde etrafında uçtu Yedi Yıl Kaşıntısı ona yakut kırmızısı dudaklar ve güzellik işareti ile George Barris’in Santa Monica sahilinde çektiği ünlü fotoğraflarında giydiği beyaz hırkastil ilhamı için hala Marilyn’e bakıyoruz.

California’nın havalı olduğunu düşündüğümüzde, hayal kurarız Marilyn üstü açık bir arabada oturuyor, başörtüsü ve güneş gözlükleriyle zahmetsizce şık görünüyorve kimse yapamazdı All-American üniforması (mavi kot pantolonla eşleştirilmiş beyaz bir düğme) bomba gibi güzel. kim unutabilir sayısız göz alıcı kırmızı halı görünümü aktris tarafından giyilen? Boğucu Eski Hollywood stilinin kraliçesi Marilyn Monroe’dan ilham alan 20 stil ve güzellik ürünü için aşağı kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331222/why-marilyn-monroe-is-still-a-fashion-icon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel