Mariah İnanç Kimdir? American Idol 21. Sezon Şarkıcısını Tanıyın – Hollywood Life


Mariah İnanç


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Mariah’nın seçmeleri 19 Mart bölümünde yayınlanacak.
  • Mariah daha önce seçmelere katılmış amerikan idolü.
  • Mariah, TikTok’ta aktif.

bu amerikan idolü Seçmeler 19 Mart’ta devam ediyor ve Mariah İnanç hakim karşısına çıkıyor. TikTok’una bir göz attıktan sonra, Mariah muhtemelen ortalıkta dolanacak. Bu 22 yaşındaki çılgınca yetenekli.

Peki, Mariah İnanç kimdir? Bir sonraki bölüme başlamak için küçük bir Güney Karolina kasabasından onca yolu geldi. HollywoodYaşamı Mariah hakkında bilmeniz gereken her şeyi topladı.

Mariah İnanç
Mariah Faith, American Idol için seçmelere katılıyor. (ABC)

1. Mariah, Güney Karolina’dan.

Mariah, sahile yakın küçük bir kasaba olan Güney Karolina, Conway’de yaşıyor. 21. sezon seçmelerine katılan dört Güney Carolinalıdan biri. Tripp Taylor Zaten Hollywood’a bir biletim var ve Warren Peay Ve Ophrah Kablan’ın seçmeler geliyor.

2. Mariah seçmelere katıldı amerikan idolü önce.

Şarkıcı, 15 yaşındayken şan yarışması için seçmelere başladı ancak şimdiye kadar hiç kesinti yapamadı. Posta ve Kurye. “Hazır olmadığımı hissediyorum,” dedi. “Sanatım tam olarak orada değildi.”

3. Mariah TikTok’ta.

Mariah’nın TikTok’ta 47.000’den fazla takipçisi var. Videoları 1,4 milyondan fazla beğeni aldı. Sık sık şarkıların harika cover’larını yayınlıyor.

@themariahfaith

♬ orijinal ses – Mariah Faith

4. Mariah ayık.

kutlarken amerikan idolü 21. sezon prömiyerinin ardından Mariah, bir yıldır ayık olduğunu açıkladığı içten bir not yayınladı. “Küçük bir rüya… Sonunda genç versiyonumun örnek alacağı genç kadınım!” üzerine yazdı instagram. “Ayık bir yıl, kendimi televizyonda görmeyi beklerken, hikayemin ve tutkumun başka birine ilham vermesini umarak, tüm kalbimle şarkı söylerken.”

Bir yıl önce, Mariah yazdı neredeyse 3 yıldır “kendi kendini tedavi etmek” için alkol kullandığını, “tüm karanlıkta güneş ışığını göremeyen babasını özleyen o kırılmış, incinmiş kızı iyileştirmeye çalışıyordu. Bu boku kendi başına halletmek zorunda kalmadan önce zaman pek çok şeyi düzeltebilir.

5. Mariah, 2019’da babasını kaybetti.

Nisan 2020’de Mariah, 2019’da babasının ölümü hakkında açıldı. “Bir yıl önce bugün uçağım Chicago’ya az önce indi ve hayatımın en kötü telefonunu aldım. Üç saat boyunca havaalanındaki bir tuvalette tek başıma ve kalbim kırık bir şekilde oturmak zorunda kaldım. Bu çağrı dünyamı sarstı” yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-mariah-faith-american-idol-5053471/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir