Mariah Carey’nin ‘W’ Dergi Kapağında Atlet ve Kot Pantolonu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Mariah Carey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ethan James Green/W Magazine

Noel neredeyse burada ve bu demek oluyor ki Mariah Carey’nin parlama zamanı ve kapağını süslediğinde kesinlikle parladı W Magazine’in Cilt 6 Tatil Sayısı. 52 yaşındaki kadın, dekolteli beyaz bir kolsuz bluz ve belinde düğmelerini çözmüş bir kot pantolonla tonlu karın kaslarını ve ince belini gösterdi.

Mariah Carey
Mariah Carey, W Magazine’in 6. Cilt The Holiday Sayısını kapak yaptı. (Ethan James Green/W Dergisi)

Mariah, dekolteli, beyaz nervürlü bir Dior kolsuz bluz ve bel bandının düğmeleri açılmış, dar bir Dior skinny jean pantolon giymişti. Karnı tam olarak sergileniyordu ve kocaman bir elmas kelebek kolye ile aksesuarlanmıştı. Saçları gevşek dalgalar halinde toplanmış, saçları yanlara ayrılmış ve perçemleri yanlara doğru itilmişti.

Mariah Carey
Mariah Carey, W Magazine’in 6. Cilt The Holiday Sayı için büyüleyici görünüyordu. (Ethan James Green/W Dergisi)

Sanki fotoğraflar daha seksi olamazmış gibi, Mariah kot pantolonla birlikte Saulo Villela imzalı bir Adrienne Landau’yu salladı. Paltonun altına beyaz bir Dior kolsuz bluz ve aynı elmas kelebek Chopard X Mariah Carey kolye ve yüzüğü takmıştı.

Başka bir fotoğrafta Mariah, kısa, soluk sarı bir Miu Miu ceketi ve orta yükseklikte ten rengi dar bir maksi etekle dökümlü beyaz bir Intimissimi kolsuz bluz giymişti. Giydiği başka bir kıyafet, göğsündeki düğmeleri açık olan uzun kollu bir gömlek ve uyumlu bir orta belli pantolonla stilize edilmiş geniş göğüs dekoltesine sahip siyah ipek bir Polo Ralph Lauren takımıydı.

Mariah Carey
Bir fotoğrafta Mariah, kısa sarı bir Miu Miu ceketi ve Miu Miu eteği ile dar beyaz bir atlet giymişti. (Ethan James Green/W Dergisi)

Mariah sadece muhteşem görünmekle kalmadı, aynı zamanda Noel’i ne kadar sevdiğini ve evinde kutlamanın nasıl bir şey olduğunu da paylaştı: “Kendi Noel anımı kendim yaratıyorum. Yani, Noel Baba bizi ziyaret ediyor. Ren geyiğiyle geliyor. Abartmıyorum – gerçek bu. Bu arada, çocuklarım doğmadan önce ben de aynı türden şeyler yapardım. Ben, Noel Baba ve ren geyiği tam da böyle.” Mariah’nın dergi kapağı 6 Aralık’ta gazete bayilerinde.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/mariah-carey-tank-top-jeans-w-magazine-cover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir