Mariah Carey’nin Nick Cannon’ın 10. Bebek Duyurusundan Bu Yana İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Mariah Carey'nin Nick Cannon'ın 10. Bebek Duyurusundan Bu Yana İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Mariah Carey New York’ta nadir görülen bir halka açık gezide parladı. 53 yaşındaki şarkıcı, erkek arkadaşıyla dışarı çıkarken düşük yakalı uzun bej bir elbiseyi salladı. Bryan Tanaka39, 27 Ağustos Cumartesi. Parıltı eski kocasının haberlerinin ortaya çıkmasından bu yana yıldız Nick Cannon41 yaşındaki manken 10. çocuğunu bekliyor Brittany Çanı. Özellikle, Mariah ve eski Amerika’nın yeteneği var ev sahibi 11 yaşındaki ikizleri paylaşıyor Monroe ve Fas.

Mariah Carey'nin Nick Cannon'ın 10. Bebek Duyurusundan Bu Yana İlk Fotoğrafları – Hollywood Life
Mariah Carey, erkek arkadaşı Bryan Tanaka ile bir NYC binasından çıkarken görülüyor. (Sıçrama Haberleri)

GRAMMY kazananı, Manhattan’daki bir binadan çıkarken, bekleyen fotoğrafçılara gülümseyerek, sarıya boyanmış saçlarını aşağıda ve şık bir şekilde havaya kaldırdı. Ayrıca, öne çıkarken, markaların imzasını taşıyan çeşitli boyutlarda bej GG monogramını içeren trend platformu Gucci slaytlarını da ortaya çıkardı. New Yorklu, elmas taklidi detaylı bir kelebek güneş gözlüğü ekledi ve serin kalmak için bej bir kazak ve çiçek desenli bir yelpaze tuttu. Bu arada, yedek dansçılarından Bryan, arkasında mavi bir tişört, siyah gömlek ve bir çift deri slip-on spor ayakkabıyla görüldü.

Mariah Carey'nin Nick Cannon'ın 10. Bebek Duyurusundan Bu Yana İlk Fotoğrafları – Hollywood Life
Nick ve Mariah ikizleri Roc ve Roe’yu paylaşırlar. (Görüntü Alanı/Shutterstock)

Nick, 24 Ağustos Çarşamba günü Instagram aracılığıyla 10. kez baba olacağını doğruladı. “Zaman Durdu ve Bu Oldu…” diye bir doğum fotoğrafı çekiminden bir fotoğrafın başlığını yazdı ve Brittany büyüyen karnını gösterdi. . Çift aynı zamanda oğulun ebeveyni Altın5 ve kızı Güçlü Kraliçe1. Nick de yakın zamanda dokuzuncu bebeğini bekliyor. Abby De La Rosa önümüzdeki haftalarda ikizleri olacak Zion Mixolydian ve milyon varis, 1, ile. Sekiz çocuk babası, ortak olarak da yeni doğmuş bir bebekle dolup taşıyor. Brie Tiesi sadece bir ay önce erkek bebeklerini doğurdular. Ne yazık ki, Nick’in oğlu Alyssa ScottZen, beyin kanseri teşhisi konulduktan sonra Aralık 2021’de henüz beş aylıkken vefat etti.

Mariah, Nick’in daha fazla çocuk, özellikle de 10. bir bebek beklediğine dair haberler hakkında yorum yapmadı, ancak Nick, birçok çocuk arzusunun kasıtlı olduğu konusunda net. “Bu çocukları bilerek doğuruyorum. Benim kazam yok!” Temmuz ayında Power 106 Los Angeles’ta söyledi. “Güven bana, hamile kalabileceğim ama yapmadığım bir sürü insan var. Hamile kalanlar, hamile kalması gerekenlerdir. … Sadece bir kez yaşıyorsun” dedi.

Nick ve Mariah 2008’de Bahamalar’da fırtınalı bir romantizmden sonra evlendiler ve tek çocuklarını ve Nick’in ilk çocuklarını Nisan 2011’de karşıladılar. Çift 2014’te ayrıldı ve 2016’da boşanmalarını sonuçlandırdı. Oyuncu ve komedyen geçmişte açıldı “rüya kızı” Mariah’yı “karıştırdığını” ve çok daha fazla çocuğu olduğu için artık “geri dönmeyeceğini” itiraf ettiğini söyledi. Şubat 2022’deki talk şovunda “Yalnız” şarkısı hakkında konuşurken şunları söyledi: “Şarkı aslında onu geri almaya çalışmakla ilgili değildi. Bir erkek olarak yaptıklarımı sahiplenmek, kusurlarıma sahip çıkmak ve bunu şarkılarla ifade etmekti.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/mariah-carey-first-photos-nick-cannon-10th-baby-announcement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir