Mariah Carey’nin Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni Noel Performansı – Hollywood Life


Mariah Carey


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Şükran Günü sona ererken bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz: NOEL! Mariah Carey Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni sırasında “Noel İçin Tek İstediğim Sensin” performansıyla Noel kutlamalarını resmen başlattı.

Mariah, kırmızı tül elbisenin içinde muhteşem görünüyordu. Grammy ödüllü, ışıltılı bir taç takarak herkesin onun Noel Kraliçesi olduğunu bilmesini sağladı. Ayrıca performansı sırasında başının üzerinde bir şemsiye tuttu. Tacı korumalıyım! Mariah’ya 11 yaşındaki ikizleri katıldı Fas ve Monroe.

Heyecan verici tatil performansı açıklandığında, Mariah bu konuda çok mutlu olduğunu açıkladı. “Çocukluk hayalim gerçek oluyor! İlk ve tek Noel Baba için açılış yapacağım,” diye yazdı. instagram. Mariah’nın performansına sahip olmak gerçekten sadece Noel sezonunu başlatmanın yolu.

Mariah bu Noel’i unutulmaz kılıyor. 1 Kasım’da Mariah, başlıklı bir Noel kitabı yayınladı. Noel Prensesi. Ayrıca Aralık ayında New York ve Toronto’da Noel temalı dört konser için sahne alacak.

Mariah Carey
Mariah Carey önceki performansında. (Gregory Pace/Shutterstock)

Mariah, Cadılar Bayramı’ndan hemen sonra büyük bir tatil moduna girer. Mariah, “Sahnede değilken ve tatil modundayken, koyduğum kurallar var” dedi. Bugün Amerika. “Kim olduğu umurumda değil – çocuklar, misafirlerim varsa, her neyse – kimsenin Noel ile ilgili bir şey dışında bir şey oynamasına veya izlemesine izin verilmiyor. Gecenin bir yarısı uyanıp oturma odasına girersem ve müzik çalmazsa ve ışıklar yanmazsa, bununla başa çıkamam.”

Mariah’nın Noel sezonunda hüküm sürdüğünü herkes bilir – hatta Dolly Parton! Country müzik ikonuna Noel’in kraliçesi olup olmadığı sorulduğunda, Dolly şunları söyledi: Daha İyi Evler ve Bahçeler, “Mariah ile rekabet etmeyeceğim. Onu seviyorum. Noel’i düşünüyorsun, Mariah’yı düşünüyorsun. Onun ardından ikinci olduğum için mutluyum.” Bu halleder!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/mariah-carey-macys-thanksgiving-day-parade-performance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir