Mariah Carey’nin İkizleri Macy’nin Şükran Günü Geçit Töreninde Gösteriyi Çaldı


Sürpriz!

Olarak Mariah Carey 24 Kasım’da New York City’deki 2022 Macy’s Şükran Günü Geçit Töreninde “Noel İçin Tek İstediğim Sensin” hitini seslendirdi, kendisi ve eski kocası Nick Cannon‘nin ikizleri, Fas ve Monroesevimli sahne kamera hücreleriyle şovu çaldı.

Annelerinin her iki yanında görünen 11 yaşındaki kardeşler, numarayı kapatmak için dışarı çıkmadan önce büyük açık yeşil hediyelerin içinde dans ettiler, ardından büyük final için 34.

Monroe beyaz bir tütü, taç ve kanatlarla peri gibi giyinirken Faslı kırmızı bir sweatshirt, siyah pantolon ve altın bir zincir giymişti. İkizlerin kıyafetleri, yedek dans topluluğunun yetişkin üyeleri tarafından giyilen kıyafetlerle örtüşüyordu.

“Şükran Günü kutlu olsun!!!” Gösteri için kırmızı bir denizkızı elbisesi ve taç giyen Mariah, şunları yazdı: instagram. “Güzel çocuklarım Roc ve Roe ile minnettar ve gururluyum, hayatın değerli anları ve kuzum için minnettarım.”

Sık sık “Noel Kraliçesi” olarak adlandırılan pop yıldızı, “Şimdi gerçekten zamanı!!!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355905/mariah-carey-s-twins-moroccan-and-monroe-steal-the-show-at-macy-s-thanksgiving-day-parade?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir