Mariah Carey’nin Çocukları Macy’nin Şükran Günü Geçit Töreninde Dans Ediyor: Video – Hollywood Life


Mariah Carey


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Mariah Carey’nin 11 yaşındaki ikizler Fas ve küçük ben Monroe Macy’s Şükran Günü Geçit Töreninde en iyi zamanı geçirdi. Anneleri hit şarkısı “All I Want For Christmas Is You”yu seslendirirken çocuklar yeşil hediye kutularının içinde durarak annelerinin arkasında dans ettiler. Mariah ve çocukları Noel sezonunu bu şenlikli performansla karşıladılar.

Çocuklar büyük yeşil hediye kutularının içinde başladı. Gösteri sırasında, hediye kutusunun tepesinden fırladılar ve yere düştüler. Faslı ve Monroe, anneleri şarkı söylemeye devam ederken birlikte dans etmeye ve şarkı söylemeye başladılar.

Mariah’nın küçükleri geçit töreninde çok sevimli görünüyordu. Faslı kırmızı bir sweatshirt ve siyah pantolon giymişti. Monroe, kanatlı beyaz bir tütü içinde parıldadı. Annesi gibi Monroe’nun da başında bir taç vardı. Mariah, geçit töreninde muhteşem kırmızı bir elbise içinde bir vizyondu. Performansı sırasında başının üzerinde kırmızı bir şemsiye tuttu.

Noel Baba’yı Macy’s Şükran Günü Geçit Töreninde karşıladıktan ve Noel sezonunu başlattıktan sonra Mariah, Şükran Günü’nü sevdikleriyle kutladı. “Şükran Günü kutlu olsun!!! Güzel çocuklarım Roc ve Roe ile minnettarım ve gururluyum, hayattaki küçük anlar ve değerli anlar için minnettarım. Şimdi gerçekten zamanı!!!” üzerine yazdı instagram.

Mariah Carey
Faslı ve Monroe, annesi Mariah ile birlikte dans ediyor. (NBC)

Grammy ödüllü, düşkün bir annenin tanımıdır. Mariah, ister Macy’s Şükran Günü Geçit Töreni ister bir eğlence parkı olsun, çocuklarını her zaman eğlenceli maceralara çıkarıyor. Mariah ikizlerini eski kocasıyla paylaşıyor Nick Cannon.

Mariah kısa bir süre önce, tatiller geldiğinde koyduğu “kuralları” olduğunu açıkladı. Mariah, “Sahnede değilken ve tatil modundayken, koyduğum kurallar var” dedi. Bugün Amerika. “Kim olduğu umurumda değil – çocuklar, misafirlerim varsa, her neyse – kimsenin Noel ile ilgili bir şey dışında bir şey oynamasına veya izlemesine izin verilmiyor. Gecenin bir yarısı uyanıp oturma odasına girersem ve müzik çalmazsa ve ışıklar yanmazsa, bununla başa çıkamam.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/mariah-carey-kids-dancing-macys-thanksgiving-day-parade-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir