Mariah Carey Rocks Kristal Kaplı Prada Eşofmanı Yeni Fotoğrafında – Hollywood Life


Mariah Carey


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Mariah Carey, eşofman giymez – tabii kristallerle kaplı değilse! 52 yaşındaki “Bufferfly” şarkıcısı, 27 Temmuz Çarşamba günü 10.9 milyon takipçisiyle göz alıcı bir fotoğraf paylaşmak için hesabına gitti. Çifte kalple birlikte fotoğrafa “Bir hafta boyunca Doğu’da, her şeyi içinde” yazdı. emoji. “Teşekkürler @dylaneckardt @shawnelliottrealestate ve @nestseekers ekibi!” Fotoğrafta Mariah, kütüphane/çalışma odası gibi görünen bir yerde berjerli bir sandalyede rahatladı. Sağında küçük bir mum parlıyordu ve solundaki pencereye neşeli bir ayçiçeği buketi tünemişti.

Kucağında minik bir köpek tutan Mariah, gümüş bir kaşmir/lüreks kapüşonlu giydi. Prada 3,300 dolar değerinde olduğu bildirilen amblem ve perakende fiyatı 3,550 dolar olan kaşmir/lureks eşofman altı. Mariah, lüks fotoğraf için saçları örgülü bir şekilde çekilirken dramatik halka küpeler taktı.

Hayranları kesinlikle görünüm için buradalar, fotoğraf ve kıyafet hakkında fışkırmak için yorumlar bölümüne gidiyorlar. Bir takipçi, “Sen tam bir #efsane #güçsün” yorumunu yaparken, bir diğeri basitçe “Rahatlama kraliçesi” yanıtını verdi. Başka bir takipçi birkaç kalp gözü emojisi yayınlayarak, “VAY! PARLAK!! GÜZELLİK!!” “Parlak Kraliçe” bir hayrana şaka yaptı.

Başka bir takipçi, “OFC tulumu bile MC glam” diye tepki gösterdi. Başka bir hayran, “Dünyanın en güzeli seni seviyorum Mimi” yazdı. Bazı takipçiler müzik için seslendi. Bir Mariah müzik aşığı, “Sevimli güzel yetenekli, sadece yeni bir albüm istedim mimi” yorumunu yaptı. “Albümü bırak” diye yazdı bir başkası. “Açlıktan ölüyoruz.”

Rahat ama seksi görünüm, çok daha eğlenceli bir teklifin ardından geliyor. Mariah, bu ayın başlarında İtalya’da suda yüzerken, sosyal medya platformu üzerinden pırıl pırıl bir elbise sallarken görüldü. Mariah’nın çekici sosyal medya paylaşımları, eski kocasının Nick Cannon41 yaşında, 11 yaşındaki ikizlerini paylaştığı Monroe ve Fassekizinci çocuğu oldu, model bir erkek çocuk Bre Tiesi28 Haziran’da.

Mariah Carey
Mariah Carey (Shutterstock)

Bir kaynak anlattı HollywoodYaşam MÜKEMMEL OLARAK, Mariah’nın “uzun zaman önce” ilişkisinden “devam etmesi”. Kaynak, Haziran ayında bize, “Nick, Nick’in yapmak istediğini yapabilir ve her zaman Monroe ve Faslı için orada olduğu sürece, Mariah kişisel hayatıyla ilgili görüşlerini kendine saklamaya devam edecek” dedi.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/mariah-carey-crystal-prada-sweatsuit-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir