Mariah Carey, Paskalya Tavşanı’na Şaşırdı: Video – Hollywood Life


Mariah Carey, Paskalya Tavşanı'na Şaşırdı: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP/REX/S

Mariah Carey Paskalya tavşanından büyük bir sürpriz var! 53 yaşındaki şarkıcı, 17 Nisan Pazar günü Instagram hesabında paylaştığı şirin bir videoda tavşanın kendisi (daha doğrusu onun gibi kostümlü biri) tarafından uyandırıldı. Klip, tüylü tavşanın iki kişiyle Mariah’nın mülküne gizlice girmesiyle açılıyor. GRAMMY kazanan ikonu için büyük sepetlerde çikolata yumurtası – sabahın erken saatlerinde evinin içinde ve çevresinde saklanıyor (ve birkaç tane daha).

Klibin ortasında, Mariah’nın izini sürdü – tabii ki yatak odasında uyurken – kişisel olarak bayram sepetlerinden birini teslim etmek için! Bir çift pembe ipek pijama sallayan New Yorklu, ağzını kapatırken şok oldu – hızla yan odaya geçti! Mariah’nın sevimli kızı Monroe, 10, bir dakikalık montajın sona ermesiyle birlikte balkondan kendisine el sallayarak veda ederken görülüyor. “Mutlu Paskalyalar!!!” Mariah, başlığına yazdı.

Mariah Carey, Paskalya Tavşanı'na Şaşırdı: Video – Hollywood Life
Mariah Carey’nin Paskalya kutlamaları için her şeyi yaptığı biliniyor. Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Festival videosu sadece bir saat içinde 100.000’den fazla izlendi ve 10.7 milyon takipçisinden bolca sevgi gördü. Bir hayran, “Tatil Kraliçesi konuştu” yazdı. “Evime biraz çikolatalı yumurta gönder Mimi!!!! Mutlu Paskalyalar!!” bir başkası, MC takma adıyla Mimi’ye atıfta bulunan kaleme aldı. “Bu o kadar fazla ki, onu sevmek zorunda kaldık,” diye fışkırdı üçüncüsü.

Noel şarkıcının en sevdiği tatil olarak bilinirken, Paskalya yakın bir saniyedir. Yıldız, tatili genellikle özel bir kutlama veya bir tür performansla kutlar, buna 2020’de göründüğü zaman da dahil. Joel OsteenÖnceden kaydedilmiş bir mesaj ve 90’ların klasiği “Hero” performansıyla Sanal Paskalya Servisi. Aynı yıl, o da 15. yıldönümünü kutladı. Mimi’nin Kurtuluşuo zamanlar onun “geri dönüş albümü” olarak biliniyordu.

Tabii ki, Mimi giyinmeye yabancı değil: yıldız, eski kocası da dahil olmak üzere yıllar boyunca ikonik bir Paskalya Tavşanı kostümü giydi. Nick Cannon 2014’e geri döndü. Bu yıl bir kostüm hazır gibi görünmese de, çok geç değil.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/mariah-carey-surprise-easter-bunny-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir