Mariah Carey Nadir, Makyajsız Selfie Paylaştı: Fotoğraf – Hollywood Life


Mariah Carey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Mariah Carey Doğal güzelliğini 12 Temmuz’da makyajsız bir özçekimde hafifçe gülümsediği bir Instagram gönderisinde gösterdi. 52 yaşındaki pop ikonu, İtalya’da Sicilya’daki Alta Moda defilesinde ve Dolce & Gabbana partisinde göründüğü yoğun bir hafta sonundan sonra mor leopar desenli düğmeli pijama üstüyle rahat görünüyordu. “Sessiz bir an” yazısına kelebek ve mor kalp emojisi ekledi.

Mariah, Dolce & Gabbana partisinde birlikte fotoğraflandı. Kris Jenner66, fotoğrafı Instagram sayfasına gönderen. ‘Ben ve Mariah… Emzikli bebekler gibi geri dönün” diye yazı yazdı. Mariah, sutyenin görülebilmesi için kısmen açık bırakılan siyah çizgili bir bornozun altındaki D&G braletiyle sersemletildi. Pırlanta bir taç ve buna uygun bir kolye ile aksesuarlarını tamamlamış ve siyah topuklu ayakkabılarla görünümünü tamamlamış. Kris ayrıca yüksek moda İtalyan markasını fırfır ve dantel tasarımlardan oluşan dökümlü, katlı beyaz bir elbiseyle temsil etti.

Mariah D&G giydi Alta Moda’nın sunumuna da kareler halinde süslü kumaşlarla yamalanmış gibi görünen, bedene oturan muhteşem bir elbise şeklinde. Kıvırcık saçlarını topladı ve muhteşem bir saç bandıyla şekillendirdi. Göre Sayfa AltıMariah’nın 11 yaşındaki ikizleri Monroe ve Faseski ile paylaştığı kişi Nick Cannonde katıldılar.

“Sensiz” şarkıcısı, Instagram’da paylaştığı TikTok’ta da sergilediği mini bir podyum oluşturarak çocuklarının moda podyumunun ruhuna girmesine yardımcı oldu. Çocuklar, alkışlayan seyirci üyeleri, kıyafet değişiklikleri, yanıp sönen ışıklar ve gerçek hayattaki bir podyumda bulmayı bekleyebilecekleri her şeyi içeren sevimsiz videoya süper baktılar. Monroe, annesinin Alta Moda defilesinde giydiği aynı karmaşık desene sahip, göğsünün altındaki bir bantta ve elbisenin kayışlarında olduğu gibi, dökümlü mavi bir elbiseyle eşyalarını çalkalarken çok sevimli görünüyordu. Faslı daha sonra mavi pantolon ve beyaz bir gömlekle tamamlanmış ipeksi bir kıyafetle çıktı.

Monroe ve Faslı daha sonra eşleşen kırmızı kıyafetlerle ortaya çıktılar, ancak ilgi odağı olma hevesleri önlerine çıktı ve onları sahnede şaka yollu kavga etmeye yönlendirdi. Mariah, güvenlik görevlileri tarafından başarıyla gerçekleştirilen taklit kavgayı ayırmak için dramatik bir şekilde devreye girdi. Mariah, videonun altına “Bu videonun yapımında hiçbir çocuğa zarar verilmedi” notu düştü ve takipçiler kahkahalara boğuldu. Belki de Mariah’nın ikizleri bir gün gerçek podyumda yürüyecekler – anlaşabildikleri sürece!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/mariah-carey-makeup-free-selfie-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir