Mariah Carey, Çocukları ve Millie Bobby Brown ile “Honey” Videosunun Parodisini Yaptı


Mariah Carey 90’ların tüm nostaljisini sunuyor.

yayımlanmasından yirmi beş yıl sonra tiyatro müziği videosu Pop yıldızı, “Honey” adlı şarkısı için, sosyal medya için ikonik bir sahneyi yeniden yaratmaları için bazı özel konukları görevlendirdi.

İçinde TikTok’ta paylaşılan video 17 Eylül’de Mariah, adam kaçıranlar tarafından tutsak edilmiş gibi davranarak makyaj koltuğuna oturur. Karakterinin kötü şöhretli yakarışlarını İspanyolca olarak dudaklarını eşitlerken, yabancı şeyler yıldız Millie Bobby Brown ve erkek arkadaşı Jake Bongiovi onu çevreleyin, mafya rolünü oynayın, komik bir şekilde onu sorgulamaya çalışın.

Müzik videosundaki ünlü replikten alıntı yaparak, “Gidin bir büfe yiyin” başlıklı komik gönderiye başlık attı.

Marah’ın erkek arkadaşı Bryan Tanaka ve 11 yaşındaki ikizleri—Fas ve Monroe eski ile paylaştığı kişi Nick Cannon— ayrıca videoda kötü adamlar oynuyor.

“Honey”, Mariah’nın altıncı stüdyo albümünün çıkış single’ıydı. KelebekColumbia Records’un 16 Eylül 1997’de piyasaya sürdüğü . Hayranların hatırlayacağı gibi, müzik videosu şarkıcının James Bond temalı bir komploda kaçtığı bir malikanede rehin tutulmasıyla açılıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346814/mariah-carey-twins-millie-bobby-brown-jake-bongiovi-parody-honey-music-video-in-hilarious-tiktok?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir