Maria Menounos, Kim Kardashian’ın Bebek Yolculuğuna Nasıl Yardımcı Olduğunu Paylaşıyor


Şubat 2022’de Maria şunları söyledi: İnsanlar o ve Keven’in 2018’de taşıyıcı annelik yolunu düşünmeye başladıklarını ve kızını karşılayan Kim’in Chicago5 ve oğlu Mezmur, 3, vekillerin yardımıyla – ona bu konuda tavsiyelerde bulundu. “Paylaşmasına ve bana yardım etmesine sahip olduğum için minnettarım” dedi.

Ne yazık ki Maria, kendisinin ve Kevin’in 2021’de ilk vekil annelerinin artık tıbbi olarak uygun olmadığını öğrendiklerini söyledi. Maria, “Bu gerçekten zor bir ayrılıktı çünkü yolculukta neredeyse iki yıldır birlikteydik,” diye hatırladı Maria. “O çok sevimli, çok harika ve bize karşı çok sabırlıydı.”

Barikata rağmen umudunu kaybetmedi. Maria, “Umarım her şey iyi olur” dedi. “Ve her gün ‘Seni buraya getirmek için neler yaşadığımız hakkında hiçbir fikrin yok! Bu dünyada harika şeyler yapsan iyi olur’ diyeceğim iki küçük velete sahip olacağız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364329/maria-menounos-shares-how-kim-kardashian-helped-guide-her-amid-journey-to-baby?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir