Maria Bakalova’yı Eş Yıldız Pete Davidson Hakkında Ne Şaşırttı?


kim Kardashian erkek arkadaşının övgülerini söyleyen tek kişi değil Pete Davidson.

E ile bir röportajda! 23 Temmuz’da Comic-Con 2022’den haberler, Maria Bakalova Yaklaşan filmde onunla birlikte rol alan oyuncu hakkında çıldırdı Bedenler Bedenler5 Ağustos’ta çıktı.

Aktris, Pete ile çalışmak hakkında “Beni şaşırtan şey, çok disiplinli olmasıydı” dedi. “Muhtemelen içimizden en hazırlıklı olan oydu, vay be, söyleyeceği her satırı biliyor, sırf bu yüzden doğaçlama yapabiliyor çünkü çıldırmış gibi hazır.”

Maria, önceden bilinen Borat Sonrası Filmi ve ayrıca Comic-Con’da tanıtmak için Galaksinin Koruyucuları Vol. 3devam etti, “O çok cömert ve iyi biri ve sadece bir tatlım. Ama sanırım bunu az çok tahmin edebilirsiniz çünkü kendisi hakkında şakalar yapabilen birinin iyi bir insan olması gerekir. Alaycılık, kendini ironi, bir işaret gibidir. zeka. O sadece inanılmaz. O gerçekten harika.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339257/pete-davidson-s-co-star-maria-bakalova-reveals-what-surprised-her-about-him?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir